Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A znaš onu – born to be wild? And never gonna die?[smiley1]

Does a bear shit in the woods?[smiley2]

Da znam li? Zivim po njoj! [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Može ptkm ?
Hvala

[color=blue][/color][code][/code]


Može ptkm ?
Hvala

Fulo si temu mladene… nego sve se mislim da mi je vrijeme da prestanem gledat ADRS da me srce ne dekne [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Live fast, die young[smiley1] Viva las Adris

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


mladenp: ” Može ptkm ? Hvala ” Fulo si temu mladene… nego sve se mislim da mi je vrijeme da prestanem gledat ADRS da me srce ne dekne [smiley2]

Kakava balvančina je stavljena na 4480, ha?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Mislim da trziste vise manje govori di ce lova od Plive… joj, srce [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pola tebi, pola meni, pola Bagi, hi,hi,hi[smiley2][smiley2][smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ako smijem dati savjet, zadrži badel još neko vrijeme. Pozdrav

Hvala. Može li kakvo obrazloženje?


Mislim da trziste vise manje govori di ce lova od Plive… joj, srce [smiley2]

kao i perverzno bolesni osmjeh na tvom avataru [smiley2][smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mreich:

Ako smijem dati savjet, zadrži badel još neko vrijeme. Pozdrav

Hvala. Može li kakvo obrazloženje?

Pogledaj grafove sutra pa ćeš vidjeti.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Evo još jedan IPO, čovjeka veseli.

Visa najavljuje javnu ponudu dionica
Najveća svjetska kartičarska kuća Visa objavila je jučer planove o restrukturiranju grupacije što će rezultirati prodajom dionica kroz IPO. Restrukturiranjem će biti ustrojena nova korporacija koja će poslovati pod nazivom Visa Inc., a njome će biti obuhvaćene gotovo sve podružnice diljem svijeta. Međutim, čini se kako Visa Europe neće biti dijelom akvizicija koje će sačinjavati novostvorenu Visa Inc. nego će i dalje djelovati kao članska asocijacija u vlasništvu i pod upravljanjem svojih matičnih banaka. Drugim riječima, Visa Europe djelovat će odsad samo pod licencom Visa Inc. Ova je odluka, smatraju analitičari, dijelom potaknuta i svibanjskim IPO-om konkurentske kartičarske kuće MasterCard Inc. koji je zabilježio izvrsne rezultate.[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Joj jako mi je zao sto mi neki dan pade na pamet u vezi Adrisa, jer danas kako izgleda neki (“Plavi”) izlaze iz PBZ i Podravke (i drugih) a ulaze u Adris.
I sve mi se cini tome nece biti kraja bar jos 3 tjedna.
Indijanac cuvaj skalp i prodaj krzno za duhan jer kauboj Nathan mi se nikako ne svidja……

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

New Report

Close