Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dali u te sigurne ubrajaš i PTKM sa 2:5 mil prometa i 5,40 % rasta
cijene???
POZDRAV !!!

Da prijatelju.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

HFP traži od Rapca 81,4 milijuna kuna

Nisu prodavane nekretnine koje nisu ušle u elaborat o pretvorbi i privatizaciji Rapca koji je 1996. godine sastavio Hrvatski fond za privatizaciju, odgovara predsjednik Uprave Edi Černjul

RABAC –
Je li sadašnje dioničko društvo Rabac prije pet godina zajedno s hotelima Mimosa, Narcis i Hedera imalo pravo prodati i oko sto tisuća četvornih metara zemljišta što čine dio Kampa Oliva, trebao bi odlučiti nadležni Općinski sud Labin. Zbog navodnog stjecanja tog zemljišta bez osnove Hrvatski fond za privatizaciju (HFP) traži isplatu 81,4 milijuna kuna sa zateznim kamatama.

Glas Istre,11.10.2006.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Ali kolega Gazda, kolega Sasko nije mislio da to nije dobra firma. On je mislio da nije dobra kao Jelen. Tako sam ga ja barem razumio.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Imam u portfelju nešto Badela. Nisam baš uvjeren u kratkoročni potencijal ove dionice i mislim da u narednom – očito bikovskom – razdoblju treba iz nje iskočiti i ući u nešto drugo. Molim mišljenje cijenjenih kolega.

(Varaždin, 12. listopada) Temeljem članka 53. st. 1. u vezi s člankom 54. Pravila članstva i trgovanja na Varaždinskoj burzi, Uprava Varaždinske burze donijela je Odluku o suspendiranju trgovanja dionicama Autocentar-Merkur (ACM-R-A) obzirom da je dana 11.10.2006. prosječna ponderirana cijena dionica Autocentra-Merkur porasla za 79,34% u odnosu na prethodnu cijenu.

Burza je od savjetnika uvrštenja Rast d.o.o. Varaždin zatražila očitovanja o eventualnom nastanku materijalnih činjenica koje bi mogle imati za posljedicu povećnaje cijene predmetnih dionica. Trgovanje navedenom dionicom biti će zaustavljeno do trenutka očitovanja savjetnika po navedenom zahtjevu Varaždinske burze.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Imam u portfelju nešto Badela. Nisam baš uvjeren u kratkoročni
potencijal ove dionice i mislim da u narednom – očito bikovskom –
razdoblju treba iz nje iskočiti i ući u nešto drugo. Molim mišljenje
cijenjenih kolega.

Ako smijem dati savjet, zadrži badel još neko vrijeme.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Lijepo grabi povlastena dionica ADRS-a

lp deckima iz pusione [smiley2][smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Long kiss goodby, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Indijanac… kako tvoji ponyji?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Dobro, malo me hebe Galinec na INDG, PBZ mi je stabilno ( sto je lose u ovoj trci svega i svacega ), VART dobro,
Čađara odlicno, Blejara isto. Cash na nuli, hi,hi,hi
Znaš ti onu indijansku pjesmu – malo mi za sriću triba[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Znaš ti onu indijansku pjesmu – malo mi za sriću triba[smiley2]

Jok, ne volim melose… a znas ti onu nasu pusionicarsku – Kada para pofali ti u margin unidji? [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Margin nije dobar baš kao ni voda u koljenu.
A znaš onu – born to be wild? And never gonna die?[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close