Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pitanje: negdje sam procitao da ce americki fondovi i ostali veci igraci zbog stanja americke ekonomije zaradu traziti izvan amerike. DJ jucer pao 2.5% a danas vidim FTSE porastao i to dosta. Sta vi o tome mislite?

neki zarađuju na padu cijene, a neki na njenom rastu…zato ne stoji da se u trenutnom okruženju u usa ne može zaraditi….može isto kao i u bullishu…
ne trebaju ići van za to!

Još kad Buš danas najavi paket mjera, issssss……..

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

zašto ne pratimo burzu…zato što naši fond manageri ne znaju i ne mogu procjeniti situaciju, pa čekaju još i potvrdu s američkog tržišta…ako bude dobro i mi idemo u ponedjeljak gore…čisti ziheraši, kukavice i smutljivci [lol] [lol] [lol]
umjesto da sada ulupaju 100-200 milja u ovu našu baru, da svi možemo sretni na vikend [thumbsup]

btw. cijena nafte je na najnižim razinama u zadnja dva mjeseca, a futuresi su pali još i više[pray]
tako da hrabri špekuliraju…zato raste europa [cool]

I to se bome dobro pozelenila [shocked]

14.04.2008.

ono što ja vidim kao problem je što se naša burza zatvara prije ovih u europi, pa naši brokeri ne mogu vidjeti kako će na kraju dan završiti…to ih je shebalo neki dan kada smo mi narasli i kad se naš zse zatvorio još je njemačka, francuska i GB bila u plusu…ali sat dva poslje potop…i zato sada ide potop, a vani sve raste…moja procijena: ako kojim čudom ameri danas odu gore i europa u ponedjeljak otvori zeleno idemo i mi u ponedjeljak gore…


I to se bome dobro pozelenila [shocked]

samo se tehnološki indeksi još uvije nesmiljeno ruše…


ono što ja vidim kao problem je što se naša burza zatvara prije ovih u europi, pa naši brokeri ne mogu vidjeti kako će na kraju dan završiti…to ih je shebalo neki dan kada smo mi narasli i kad se naš zse zatvorio još je njemačka, francuska i GB bila u plusu…ali sat dva poslje potop…i zato sada ide potop, a vani sve raste…moja procijena: ako kojim čudom ameri danas odu gore i europa u ponedjeljak otvori zeleno idemo i mi u ponedjeljak gore…

ispricavam se ali mislim da niste u pravu. to ce biti slucaj jedino ako gazda nikolic ne dobije izbore ( u sto na zalost ne vjerujem) prvenstveno ce rezultati tih izbora obiljeziti ponedjeljak na ZSE.

two bad....milosh dead

jel to oni prepisuju od nas ili se meni cini[lol]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5685df4b-f530-42ef-b7af-41ad3c88064d&ref=investor

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


jel to oni prepisuju od nas ili se meni cini[lol] http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5685df4b-f530-42ef-b7af-41ad3c88064d&ref=investor

prepisuju, odma ću ih tužiti za milijardu kuna zbog povrede autorskih prava
[proud]

Njušim li ja to preokret?

što su svi u zelenom osim hrvatske???


wiking: ” jel to oni prepisuju od nas ili se meni cini[lol] http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5685df4b-f530-42ef-b7af-41ad3c88064d&ref=investor ” prepisuju, odma ću ih tužiti za milijardu kuna zbog povrede autorskih prava [proud]

Wikingu, kao postenom nalazniku mora pripasti 10 %
[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close