Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ludlum: ” Nije mi jasno do kada misle majestori ovo navlačiti dole? Pa kaj im nije dosta ? ” Imaju poprilično keša očito,jer netko ovo sve jede, prinose ne mogu napraviti bez da malo sruše cijene, u protivnom bi otišli totalno kvragu,znaju da ima kamikaza koje su spremne iskakati i čekaju..Stanje će se vjerovatno stabilizirati ubrzo,a nakon toga ćemo vidjeti…. Ukoliko potraje biti će tarapane kakvu još vidjeli nismo…

Negdje sam pročitao da fondovi imaju par miljardi kuna u kešu na oročenju…neš ti managera…


ludlum: ” Nije mi jasno do kada misle majestori ovo navlačiti dole? Pa kaj im nije dosta ? ” Imaju poprilično keša očito,jer netko ovo sve jede, prinose ne mogu napraviti bez da malo sruše cijene, u protivnom bi otišli totalno kvragu,znaju da ima kamikaza koje su spremne iskakati i čekaju..Stanje će se vjerovatno stabilizirati ubrzo,a nakon toga ćemo vidjeti…. Ukoliko potraje biti će tarapane kakvu još vidjeli nismo…

Konačno jedno dobro razmišljanje.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

pitanje: negdje sam procitao da ce americki fondovi i ostali veci igraci zbog stanja americke ekonomije zaradu traziti izvan amerike. DJ jucer pao 2.5% a danas vidim FTSE porastao i to dosta. Sta vi o tome mislite?


Evo upravo je cijela EU od indexa koje pratim u plusu. London skoro 2 %. ADRS i ERNT trenutno guraju Crobex duboko u negativni teritorij.

danasanja “nervoza” kod nas je prvenstveno zbog izbora u srbiji (uz sva s… globalno u pozadini). ipak je danas zadnji dan za iskrcaj pred izbore… IMHO

two bad....milosh dead

FTSE Change: Up 128.50 (2.18%)

DAX Change: Up 152.50 (2.06%)

nije svugdje baš ni tako crno….[thumbsup]

Nešto mi je u magli…? Zar fond menadžeri negdje sredinom prošle godine nisu imali grupni sastanak,negdje 4.,5. mjesec? Nekak od tada uglavnom stagnacije i korekcije…..[angry]

http://whycroatia.blogspot.com/

To je sve kriv Galinec jer je najavio da će burza rasti 15-20% umjesto da je 4-u godinu zaredom najavio krah burze….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

drys u premarketu +5, to dugo ni bilo
mozda bdi nece klizit danas, iako ga ja ocekujem na donjoj granici 5000

No pain no Game


FTSE Change: Up 128.50 (2.18%)

DAX Change: Up 152.50 (2.06%)

nije svugdje baš ni tako crno….[thumbsup]

Tako je bilo i jučer. A onda od 15:30 kad je Amerika otvorile, do kraja dana sve otišlo u debeli minus…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

mislim ukupan pad, ne danas[thumbsup]

No pain no Game


Evo upravo je cijela EU od indexa koje pratim u plusu.
London skoro 2 %.
ADRS i ERNT trenutno guraju Crobex duboko u negativni teritorij.

ne samo EU nego i japan je bio u zelenom a S&P u predtrgovanju navuko 1.5% plusa

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A tek kad krenu Todini balončići a morat će kad tad jer samo što ne puknu eto nas na 4500.Bit će toga još.Vjerujte a ko neće ne mora!!!!!!!!!!!!!! Jer baloni se pušu do jedne granice a onda pucaju

New Report

Close