Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Europa se stvarno zazelenila…[cool]

U pravu si, ali mi još nismo u EU pa ih nemožemo pratit

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

[cry]

14.04.2008.

sve mi se cini da ce crobex i ispod 4600… nesto je trulo tu kod nas… [undecid]

hehe, kako mu je pojelo plašljivca na fnvc-r-a…pa plaši i dalje..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Hmm, samo da ne krenu miševi iz fondova [undecid]

Evo upravo je cijela EU od indexa koje pratim u plusu.
London skoro 2 %.
ADRS i ERNT trenutno guraju Crobex duboko u negativni teritorij.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nije mi jasno do kada misle majestori ovo navlačiti dole?
Pa kaj im nije dosta ?
Uvijek neke studiozne izmišljotine…vani loše,nema Vlade….Kako vidim EU se dobro zeleni a i Azija je prošla dosta dobro.Jedino kod nas vuku i vuku dole.
Pa kaj Končar nije radio odlično i ima takve dobre ugovorene poslove za 2008.god.A uz to je energetika NO.! u Evropi od prioriteta.Zatim Hupz koji radi nemoguće( prodaja uskoro)….da ne nabrajam ostale naše firme koje dobro posluju.
Ovo su jako prozirne igre ali kad majestori se dogovore ( i uzmu dionica od vas koliko im treba ) tad bude krenulo dobro gore.A kad je to…..?

A tek kad krenu Todini balončići a morat će kad tad jer samo što ne puknu eto nas na 4500.Bit će toga još.Vjerujte a ko neće ne mora!!!!!!!!!!!!!!


Evo upravo je cijela EU od indexa koje pratim u plusu.
London skoro 2 %.
ADRS i ERNT trenutno guraju Crobex duboko u negativni teritorij.


sada baš gledam europu izuzev Poljaka i Austrije koji su u minusu 0,12% ostalo sva u plusu negdje i veliki plus kada kod njih ide gore kod nas dolje kad kod njih ide dolje kod nas isto dolje, samo da se vidi povezanost nas i nih.
Zaključak da to nema veze jednos drugim samo igre, igre igre i ništa drugo.[tongue][tongue][tongue][tongue][lol]

dan je pametniji od noći

Jer baloni se pušu do jedne granice a onda pucaju.Provajte sa onim gumenim.Pa kad pukne ono vas cijelo lice zapeće.

…Baš me zanima kaj bu bilo kad krenu izvještaji….Dečki se lijepo utovaruju po diskontu… samo se bojim da su malo pretjerali s ovim korekcijama. Moglo bi nam se svima obiti o glavu….[undecid]


Nije mi jasno do kada misle majestori ovo navlačiti dole?
Pa kaj im nije dosta ?

Imaju poprilično keša očito,jer netko ovo sve jede, prinose ne mogu napraviti bez da malo sruše cijene, u protivnom bi otišli totalno kvragu,znaju da ima kamikaza koje su spremne iskakati i čekaju..Stanje će se vjerovatno stabilizirati ubrzo,a nakon toga ćemo vidjeti…. Ukoliko potraje biti će tarapane kakvu još vidjeli nismo…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Baš sam htio reći slično. majstori si međusobno prodaju po niskim cijenama, onda po niskim cijenama kupuju a na kraju si podijele novce. Ima li jpš koga na forumu da to nije shvatio. Ako nema, onda forumaši danas nit ne trže. Evo i na Kabi. Lijepo pao dogovr o kupoprodaji na 300 a sad zajedno pokušavaju kupiti nisko. Jako prozirno.

New Report

Close