Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To su stakori

SAM PROTIV SVIH


nina505: ” plavi: ” EU indexi naglo okrenuli iz crvenog u zeleno, vidjet ćemo hoče li biti kod nas odjeka..[yawn] ” Kolega plavi može pitanje? Da li mislite da je stalo padati u EU zato što se situacija popravlja, ili zato što je sve toliko palo u da nema više gdje padati? ” TRenutno mislim da je ovo drugo, do nekih novih vijesti. SAmo bih malo redefinirao izraz ima to uviejk gdje pasti , ali je trenutno palo malo previše da bi nastavilo padati dalje ovakvim tempom. Takav je moj dojam.

Mislim da je jedino ozbiljno zeleno trenutno u Londonu…a bojim se za našu regiju…
Izgleda da nam jedino ulazak u NATO (protiv kojeg sam inaće oštro protiv osobno) može pomoću u dizanju indexa…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


To su stakori

Štakori ne prodaju Adris i Inu , garantiram. + još neke, ali da nebi ispalo da drukam bit ću tiho.

Cookie Monster

Ko se nije skrio magarac je bio ja se skrio u Todex

SAM PROTIV SVIH


To su stakori

Hehe imaš pravo…ali ne izgleda baš dobro[bye]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


nina505: ” plavi: ” EU indexi naglo okrenuli iz crvenog u zeleno, vidjet ćemo hoče li biti kod nas odjeka..[yawn] ” Kolega plavi može pitanje? Da li mislite da je stalo padati u EU zato što se situacija popravlja, ili zato što je sve toliko palo u da nema više gdje padati? ” TRenutno mislim da je ovo drugo, do nekih novih vijesti. SAmo bih malo redefinirao izraz ima to uviejk gdje pasti , ali je trenutno palo malo previše da bi nastavilo padati dalje ovakvim tempom. Takav je moj dojam.

Hvala na odgovoru, slično razmišljamo. Svi znamo da teoretski sve može pasti na nulu.

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

kad vidim INGR-u …brrrrrrrrrrrrrr[shocked]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


kad vidim INGR-u …brrrrrrrrrrrrrr[shocked]

INGRA može li bolje? [lol] [lol] [lol]


Ko se nije skrio magarac je bio ja se skrio u Todex

ne izgleda nam ni todex bajno,prodaja stisce i na ledu i na zvzd[undecid]

Europa se stvarno zazelenila…[cool]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Koje će to biti blokade kad krenemo gore!!![thumbsup]

bravo tenkista! pozitivac oliti optimista! [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close