Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupnje nema na dosta dionica, čekaju danas rasplet ili početak trgovanja u europi da zauzmu trend a za sada crobex 2893 ili cca -0,63% [undecid]

dan je pametniji od noći

Prica mi prijatelj koji živi u New Yorku kako je nedavno izaslo u novinama da se zabrana pušenja poštuje svugdje u USA osim u 4 hrvatska kafića u New Yorku. Oni fino plate kaznu ali dimi se i dalje! Možete misliti kako tek ovde bude![sealed]

Na ADRS-R-A veliki nalozi na prodaji. Da to nije dogovorena neka transakcija? Možda ne bi bilo loše probati skupljati na 600 i odmah postaviti na prodaju na 649,99.

Cijena Prodaja
650,00 5000
659,00 4200
660,00 1000
688,00 8
689,00 1620

isti ti koji su postavili te naloge kupuju po sadašnjoj cijeni 600 kuna[cool]

dan je pametniji od noći


Nece se desiti..

A što će se desiti ako dobiju Migros ??
Hoće li doći do skoka Todinih dionica? Ili do pada?
[rolleyes] Može li netko dati svoje viđenje..


Na ADRS-R-A veliki nalozi na prodaji. Da to nije dogovorena neka transakcija? Možda ne bi bilo loše probati skupljati na 600 i odmah postaviti na prodaju na 649,99.

Pa nije loše ideja,samo ako bude blok transakcija onda te ne hvataju…[undecid]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


blueman: ” Nece se desiti.. ” A što će se desiti ako dobiju Migros ?? Hoće li doći do skoka Todinih dionica? Ili do pada? [rolleyes] Može li netko dati svoje viđenje..

E to je stvarno jako dobro pitanje.
Možda fondovi pumpaju sada, pa kad Toda kupi Migros, scenario je iskrcavanje.
Joj koliko scenarija, da se smrzneš. Tko zna šta fond manageri imaju u glavi.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


blueman: ” Nece se desiti.. ” A što će se desiti ako dobiju Migros ?? Hoće li doći do skoka Todinih dionica? Ili do pada? [rolleyes] Može li netko dati svoje viđenje.. ..

Moje je viđenje da neće doći do rasta , nego do laganog pada ..

nekako mi se vise cini da su todine dionice vec odradile najavu kupovine migrosa [rolleyes]

Cuore Sportivo

Da li je stvarno HT podcijenjen?

Iako sam i ja manje – više bio uvjerenja da će HT vrlo brzo do granice 400 kuna, bojim se da sam debelo pogriješio i da je pitanje da li je HT uopće podcijenjen i na ovoj razini. Sve ove priče da HT vrijedi barem 400 kuna pomažu fondovima koji trguju GDR ovima u Londonu da u Zagrebu prodaju dionice 5-10 kuna skuplje i na taj način zarađuju prepredajući malim investitorima koji ne mogu ne iskoristiti poklon da kupe HT po 360 pa po 350 i tako sve do 330 kuna. U zadnje vrijeme nisam primijetio da mirovinci uopće kupuju HT već je Raiffasen OMF čak i prodavao. Čini mi se da većinu kupnje rade mali investitori nadajući se da će HT ubrzo gore.

Niti jedna dobra vijest ne pomiče HT prema gore, odlični poslovni rezultati, veliki financijski problemi konkurencije, dogovor sa gradovima vezano za vlasništvo nad DTK….

Nadam se samo da ove najave oko dividende od 20 kuna po dionici isto nisu samo još jedan mamac za kupnju HT-a.


asdfgh123: ” Na ADRS-R-A veliki nalozi na prodaji. Da to nije dogovorena neka transakcija? Možda ne bi bilo loše probati skupljati na 600 i odmah postaviti na prodaju na 649,99. ” Pa nije loše ideja,samo ako bude blok transakcija onda te ne hvataju…[undecid]

Trenutno ionako nema nikakvih transakcija.

Kao što je već učinjeno pred sva izvješća, pumpanje cijene da bi se iskrcali, recimo IGH prekjučer Van je sličan primjer… ko je prodavao na +7 %?

New Report

Close