Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Chill:

Kaj je Adris bankrotirao? Na kupnji nikoga a prodaja ogromna [shocked][shocked]

Ima, ali na ADRS-R-A

Baš na tome i nema


Odluka Vlade o pušenju je u pitanju. I sam sam bio za ukudanje pušenja na javnim mjestima ali nakon jučerašnje emisije ISTRAGA na Novi Tv vidim da to ne vodi nikamo nego samo većem jadu i propadanju našeg društva. Izgleda da se transakcije poništavaju.

Ono je bila katastrofa od reportaže. Nije valjda to posao istrage. Nisu li oni istraživali neke delikte.
“Jadni pušači”. Koje plakanje ugostitelja.

KNZM-R-A 107.000,00 +1,79
BLJE-R-A 382,50 +2,72
LEDO-R-A 20.600,00 +3,31
TISK-R-A 1.462,00 +0,75
ZVZD-R-A 19.139,99 +0,26

nek nam živi Agrokor


. ” Ono je bila katastrofa od reportaže. Nije valjda to posao istrage. Nisu li oni istraživali neke delikte. “Jadni pušači”. Koje plakanje ugostitelja.

Slažem se. Šta se Istraga ima baviti sa zabranom pušenja? Malo su se probahatili, ne bih se čudio da osnuju i stranku na idućim izborima. [rolleyes]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ok, nema kupnje ali zakaj je prodaja takva na ADRS-R-A????????

skype - ivek1234

slaže se kupnja na zagorju [lol] [lol] [lol]
pretpostavljam da je riječ o nekakvom građevinaru, ali ulaganje u zagorski kraj nosi dodatnu dozu rizika u sebi
[lol] [lol] [lol]
morate biti svjeseni da svoje novce povjeravate liku tipa blaž iz večernje škole [pray]


KNZM-R-A 107.000,00 +1,79 BLJE-R-A 382,50 +2,72 LEDO-R-A 20.600,00 +3,31 TISK-R-A 1.462,00 +0,75 ZVZD-R-A 19.139,99 +0,26 nek nam živi Agrokor

Samo šta će se desiti ako neuspije u Turskoj….?

Nece se desiti..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Prekrasno skidanje na DDJH. Ode branitelj i još malo uz njega. Granica od 220 dobro drži.


Samo šta će se desiti ako neuspije u Turskoj….?

Zar misliš da će Todorić stati ili otići u penziju?
Već će on naći neku novu investiciju.
Mene više brine tko će ga naslijediti jednom kada mu dosadi.

Želim biti bik, ali sam još uvijek tele.

Treba pratit INA-r-a,čini mi se da je tu nekakav indikator smjera.[cool]

Ja mislim da je ovo jedan veliki kaos!

Cookie Monster

New Report

Close