Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vi koji imate plovidbe, trebali ste znati da su to najriskantnije dionice. Ovise isključivo o vozarinama. Ako vozarine još potonu uskoro se brodari vraćaju na cijene od prije godinu dana. Čista lutrija. Ja sam ih imao i nikad više. Imaju oni nešto dogovoreno unaprijed ali to je sitno.
NO u nadi je spas. Sretno vam bilo.[bye]

ADRS-r-a negativna blokada -23%[shocked]


ADRS-r-a negativna blokada -23%[shocked]

niti sa 40.000 kuna prometa

Kaj je Adris bankrotirao?
Na kupnji nikoga a prodaja ogromna [shocked][shocked]


ADRS-r-a negativna blokada -23%[shocked]

i to sa samo 28K..tužno..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

U Hrvatskoj će se za nekoliko mjeseci održati prve godišnje skupine dioničara, a posebno će biti zanimljive odluke o dividendama u tvrtkama koje su u lanjskim inicijalnim javnim ponudama stekle puno malih dioničara. Nova vlasnička struktura T-HT-a, u kojoj dominira jedan većinski i mnogo manjih vlasnika, mogla bi utjecati na promjenu politike dividendi, koje se dosad uglavnom isplaćivalo u stopostotnom iznosu. T-HT će neslužbeno isplatiti 20-ak kuna dividendi po dionici, što znači da će svaki vlasnik maksimalnog paketa dionica iz IPO dobiti oko 1.260 kuna.

Izvor: Lider

cazo22:

ADRS-r-a negativna blokada -23%[shocked]

niti sa 40.000 kuna prometa


28.143,50kn

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Kaj je Adris bankrotirao? Na kupnji nikoga a prodaja ogromna [shocked][shocked]

Ima, ali na ADRS-R-A

Nema nikoga na kupnji ADRS-r-a?? [shocked]

Odluka Vlade o pušenju je u pitanju. I sam sam bio za ukudanje pušenja na javnim mjestima ali nakon jučerašnje emisije ISTRAGA na Novi Tv vidim da to ne vodi nikamo nego samo većem jadu i propadanju našeg društva. Izgleda da se transakcije poništavaju.

Izgleda da je poništena zadnja transakcija na ADRS-P-A.

Gledam ovaj hrportfolio i ružno je za vidjeti. Krajnje je vrijeme da fond menađeri počnu djelovati. Nek bude 2 dana + 0,20 pa jedan dan -0,20 i tako stalno ukrug. To bi bilo najzdravije za rast nekih 25 % godišnje i bili bi mirniji i sigurniji nego ono u mjesec dana 50% gore pa opet dolje. Sreća jedino da ljudi ne gledaju hrportfolio, barem većina ne.

New Report

Close