Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Biti će vjerovatno spuštanja zbog kamikaza na tržištu,ali mi gospodarski nećemo patiti….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

slazem se, za razliku od Amera u Hrvatskoj nema subprime mortgages, profitabilnost tvrtki nije na vrhu kao tamo nego je jos u uzlaznoj putanji, nekretnine nisu bolesno napuhane (osim u Dubrovniku), kuna nije vezana uz USD nego EUR, ekonomija je najvise povezana s Austrijom i Njemackom koje NAJMANJE u Eurozoni imaju veze s ovim problemima; ukratko ne vidim neke velike frke za RH osim prevelikog deficita platne bilance, to se mora dovest u red

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Svim drukerima Belja,Podravke,Belišća itd. Ljubo iz Novog Lista danas poručuje:”Poljoprivrednu politiku svijet napustio još prije 50 godina,te da u svakoj regiji treba iskoristiti njezine resurse-poljoprivredne,vodne,drvne,ljudske,tehnološke i druge.No,to treba iskoristiti kroz industrijsku i regijonalnu politiku!”
Eto,da ne bude poslije nismo znali,lijepo vas je Ljubo upozorio…
Btw.ima jedna jako lijepa Ljubina slika uz članak,pa koga zanima trk po Novi List…

[lol] [lol] [lol]
u svom zanosu Ljubo je ostao u vremenu dok je studirao [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


[lol] [lol] [lol]
u svom zanosu Ljubo je ostao u vremenu dok je studirao [lol] [lol] [lol] [lol]

Istina. [lol]

I blago njemu kad može. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

mmstanic:

beholder: ” ode sve u bananu…i europa i ameri…manje bi sve palo da su nas marsovci napali [cry][pray] ” Kolega Ameri i Europa su povezani,mi nismo kreditirali dotične pa nas baš i ne bi trebalo to previše dirati,mada mislim da će naši buđovani prodavati i paničariti i iz tog razloga treba imati keša. Gledajući naše tržište sve je više tvrtki koje zarađuju,gospodarstvo se donekle razvija, nije svaka druga firma gubitaš više,sad je svaka 5-6 ,pomaka ima,čeka nas NATO uskoro….

slazem se s kolegom, plus sto je hrvatsko trziste kapitala plitko i pod kontrolom fondova
tako da ne vidim nekih posebnih problema

I ja se slažem. Mr. mmstanicu, lijepo ste to sumirali. Poslije ove kiše biće puno lijepog sunčanog vremena.

A što se tiče plitkoće hrvatskog tržišta kapitala, baš mi nešto palo napamet koliko se to još dodatno uplićanilo nakon HT-ovog IPO-a, ne može se više ni skakat u vodu, voda do gležnjeva. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Ma ide to na bolje jedan dan raste tri pada i još neki tvrde da su zarade enormne , poznati Hrvatski jal zakaj bi drugi imali ako ja nemam.[lol] [lol] [lol]


Biti će vjerovatno spuštanja zbog kamikaza na tržištu,ali mi gospodarski nećemo patiti….

Crobex će vidim ići dole dva koraka , a jedan korak gore, dok ne dotaknemo čini mi se 4800 bodova.
Ali se bojim možda da bi mogli pasti i do 4500 bodova, zbog krize u svijetu, inflacije, Kosova…itd.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dow Jones zavrsio na -302 pointa, eto materijala za panicare sutra u ZG

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Todorić optužen za upad u platni promet BiH.
A kad krenu bonovi u Turskoj…[smiley]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kapital Network: Todorić gospodarstvenik godine, IPO T-HT-a događaj godine……
Agrokor i Blackstone u utrci za Migros: Odluka u petak?

http://www.vecernji.hr/home/manager/2993664/index.do;jsessionid=382733B3DD069E3F343D84FAA78CA2A6.1
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35196
http://www.vecernji.hr/home/manager/2993664/index.do;jsessionid=A46A3BD6863F13E6ABBD4166BC5EFF2B.1
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/update-2-agrokor-jedini-strateski-ponudac-za-migros,6546.html

Japp de Hoop kaže narodu Hrvatskom,za 10 tjedana idemo u NATO,znaći Hoop u NATO,zašto?ZATO,barel naftalina pao na 90 USA,znači dolazi ptoljeće,zelenilo moje,ako su BUlgari i Rujumuni ušli u EU onda zime nema,na našem tržištu utakmica još nije počela,sutra stiže jedan lombard u pravo vrijeme,kupujem samo jeftine dionice od onih koji ih mrze a znaju se pošteno naguziti[thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Von Braun ima li još nešto da se ubaci u igru?
Pa svaki dan sve crnje i crnje….pa to postaje već smiješno.
Možda se upecaju neki naivci na Vaše postove ali i u to sumnjam.
Odite na neko drugo tržište kad je ovdje sve tak fuj.
Meni je baš sve super i siguran sam u dobru godinu.

Mene je samo frka da je ovo uvod u korekciju od 11.-og mjeseca. I tada je prvi val dosao 5.11.2007. pa onda malo hoce/ nece, a onda cirkus 19.-og…. A ja imam mrtvi DLKV koji nece ni gore ni dolje…samo da mi se docepati plusa, pa nek stagnira koliko hoce, a ne da ga dtalno gledam u minusu…dosadniji je od HT-a [embarass][angry] [bye][shocked][cry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close