Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dobro, ako je IGH otvrorio Rusiju, još ako TODA otvoru Tursku za hrv firme, to bi ipak trebalo nešto značiti zar ne … [shocked]


Za ono što se kod nas zove stagnacija (0,5% dnevnog rasta) potpisujem odmah slijedećih nekoliko godina. Samo +0,5% svaki dan.

Nije li to složeno ukamaćivanje ?

Negodašta.

Ja bi se zadovoljio i sa “samo” +0.2%. Hm, na npr. 200 trgovinskih dana to bi bilo cca 50%. Prodano. 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Svim drukerima Belja,Podravke,Belišća itd. Ljubo iz Novog Lista danas poručuje:”Poljoprivrednu politiku svijet napustio još prije 50 godina,te da u svakoj regiji treba iskoristiti njezine resurse-poljoprivredne,vodne,drvne,ljudske,tehnološke i druge.No,to treba iskoristiti kroz industrijsku i regijonalnu politiku!”
Eto,da ne bude poslije nismo znali,lijepo vas je Ljubo upozorio…
Btw.ima jedna jako lijepa Ljubina slika uz članak,pa koga zanima trk po Novi List…


Svim drukerima Belja,Podravke,Belišća itd. Ljubo iz Novog Lista danas poručuje:”Poljoprivrednu politiku svijet napustio još prije 50 godina,te da u svakoj regiji treba iskoristiti njezine resurse-poljoprivredne,vodne,drvne,ljudske,tehnološke i druge.No,to treba iskoristiti kroz industrijsku i regijonalnu politiku!”
Eto,da ne bude poslije nismo znali,lijepo vas je Ljubo upozorio…
Btw.ima jedna jako lijepa Ljubina slika uz članak,pa koga zanima trk po Novi List…

Koji Ljubo iz Novog Lista?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Ljubo List iz Novog?, Herceg novog ili???
, List, hmmm nije mi poznato tako mekušasto prezime još u onim desničarskim krajevima

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


To bi ti bilo nesto kao: “Podmazite malo ekonomiju” po naski…

kao što sam ti ja onomad jednom pričao…ajde ljudi trošite malo više ili ćemo svi u govnima biti na kraju…uglavnom idzgleda da ide rezanje kamata za ceo poen [lol]
a traže se i porezne olakšice za: kupovinu novog auta (američkog), pa za putovanja…treba ljude natjerati da malo pojačaju potrošnju da svima bude bolje [thumbsup] tak se to radi,
a ne kad nama dođe MMF pa nas ševi u pak s nekakvom štednjom i odricanjima [tongue]


sve zeleno vani, čak i u amerike…izgleda da je bilo najvažnije da ML nije bankrot [lol] [lol] [lol]

[angry] [bye][sad]
ode sve u bananu…i europa i ameri…manje bi sve palo da su nas marsovci napali [cry][pray]

btw danas isplivali PBZ CO mirovinci u IGH [shocked]

Heaven or Las Vegas


Ljubo List iz Novog?, Herceg novog ili???
, List, hmmm nije mi poznato tako mekušasto prezime još u onim desničarskim krajevima

Aha, a da nije onaj Ljubo koji je prvo slušao Thomsona, pa onda više nije (uzeo partijsku knjižicu). Pa je bio kandidat za premijera, pa nije bio kandidat za premijera. Ej, nešto dugo nismo čuli za njega, nadam se da je dobro. 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


ode sve u bananu…i europa i ameri…manje bi sve palo da su nas marsovci napali [cry][pray]

Kolega Ameri i Europa su povezani,mi nismo kreditirali dotične pa nas baš i ne bi trebalo to previše dirati,mada mislim da će naši buđovani prodavati i paničariti i iz tog razloga treba imati keša.
Gledajući naše tržište sve je više tvrtki koje zarađuju,gospodarstvo se donekle razvija, nije svaka druga firma gubitaš više,sad je svaka 5-6 ,pomaka ima,čeka nas NATO uskoro….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


beholder: ” ode sve u bananu…i europa i ameri…manje bi sve palo da su nas marsovci napali [cry][pray] ” Kolega Ameri i Europa su povezani,mi nismo kreditirali dotične pa nas baš i ne bi trebalo to previše dirati,mada mislim da će naši buđovani prodavati i paničariti i iz tog razloga treba imati keša. Gledajući naše tržište sve je više tvrtki koje zarađuju,gospodarstvo se donekle razvija, nije svaka druga firma gubitaš više,sad je svaka 5-6 ,pomaka ima,čeka nas NATO uskoro….

slazem se s kolegom, plus sto je hrvatsko trziste kapitala plitko i pod kontrolom fondova
tako da ne vidim nekih posebnih problema

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Ma ide to na bolje jedan dan raste tri pada i još neki tvrde da su zarade enormne , poznati Hrvatski jal zakaj bi drugi imali ako ja nemam.[lol] [lol] [lol]

New Report

Close