Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK:

Poštenije je drukat dolje nego gore.”

Bit ću malo bezobrazan:

osim na temama: ULPL, LPLH i SNBA.
(Na sve tri teme sam pisao nadolje, pa sam dobio po nosu)


A baja, sve si ti to zaradio, sjećaš li se i toga?

Što se drukanja tiče, pročitaj bolje.
Ja sam napisao da je poštenije drukat dolje nego gore, a ne da je drukat pošteno.

No respect

A lijepo izgleda i ovih 75 komada na kupnji ZABE na 12 000.
A jutros mi je taman netko prodao po 11 450.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


fazan: ” SLK: ” Poštenije je drukat dolje nego gore.” Bit ću malo bezobrazan: osim na temama: ULPL, LPLH i SNBA. (Na sve tri teme sam pisao nadolje, pa sam dobio po nosu) ” A baja, sve si ti to zaradio, sjećaš li se i toga? Što se drukanja tiče, pročitaj bolje. Ja sam napisao da je poštenije drukat dolje nego gore, a ne da je drukat pošteno.

ma za sve je kriv taj novi avatar … otkako si njega stavio sav si neki … bajast …
[embarass][embarass][embarass]

I love the Smell of Profits in the Morning

di su drukeri na dolje???

Baja, ja i ivek te čekamo na skypu …

I love the Smell of Profits in the Morning


fazan: ” izgleda da mu je target dobrano ispod ovih cijena … ” Yup. [proud] Kada god sam skako na prvu loptu pomalo sam ispusio i brzo ostao kratak.

Čini mi se da je ivek123 skužio kako i koliko traje korekcija, i zna da se ne kupuje dok pada.
Evo i mene koji je isto tako namirišao padi otišao u cash.
Zadnji put u 8mj. dok je ivek123 bio u cashu, ja nisam ni mislio da možemo još pasti, a pali smo još 10%, i to mi je ostalo u pamćenju.
Završite ćemo danas u plusu Crobexa, ali to ništa ne znači.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

di su drukeri na dolje???


A lijepo izgleda i ovih 75 komada na kupnji ZABE na 12 000.
A jutros mi je taman netko prodao po 11 450.

Bezobrazni su, počeli prodavati ovome na 12 000 , pa prodao i ja.

[cool]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Jel ATPL na 3,000 Bo Derek? PBZ na 1,650?

Bo Derek
A slang term used to describe a perfect stock or investment. In the 1979 hit movie “10”, actress Bo Derek portrayed the “perfect woman”, or “the perfect 10”.
This term was used more often in the early 1980s, after the movie “10” first came out. Nowadays, the name of a more current celebrity, like Jennifer Lopez, might be used in finance jargon.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

A pazite ovog:

J.Lo

A slang technical analysis term referring to a rounding bottom in a stock’s price pattern. Traders like the rounding bottom in a stock pattern because it can be an indication of a positive market reversal, meaning expectations are gradually shifting from bearish to bullish. For those unaware, Ms. Lopez is often criticized (or praised) for her round bottom.

[lol] [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

plavi:

A lijepo izgleda i ovih 75 komada na kupnji ZABE na 12 000.
A jutros mi je taman netko prodao po 11 450.”

Bezobrazni su, počeli prodavati ovome na 12 000 , pa prodao i ja.

[cool]

Taj će ti svako malo stavljati na kupnju po 100 komada,

Šuplja prodaja na ULPL,ne vidim dalje od TOP5,kakva je situacija? [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close