Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivek123:

Cini mi se da fondovi na veliko bjeze iz brodara….

I crobex ode u minus… -0,27

Ako oni bježe ko kupuje tolikim prometom?

Vjerojatno nesto malo pretumbacija a i zacudio bi se koliko para rulja ima za burzu. Ima i entuzijasta koji su u zadnjih par dana dizali solidne margine (to iz osobnog iskustva jer se par mojih frendova polakomilo a vjerujem da nisu jedini).

skype - ivek1234

I crobex ode u minus… -0,27 ”
[/quote]

dok cijela europa i azija u plusu

ha,ha, navlakuša još jedna među mnogima![lol]

dan je pametniji od noći


Cini mi se da fondovi na veliko bjeze iz brodara…. I crobex ode u minus… -0,27

Ivek, sto mislis tko je kupio 21 milijun kuna ATPL?

Odnosno, u normalnim okolnostima, koliko bi MIROVINCI morali dignuti cijenu na ATPL da bi kupili toliku kolicinu dionica

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Slažem se s Ivekom da OIF-ovi malo shortaju brodare


Cini mi se da fondovi na veliko bjeze iz brodara…. I crobex ode u minus… -0,27

Nema nam još kraja korekcije. Crobex opet pada. Brodari su us sastavu crobexa.
Idem na kavu.[undecid]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Može li netko reći BDI index može li se negdje pratiti live i gdje?
Hvala


ivek123: ” Cini mi se da fondovi na veliko bjeze iz brodara…. I crobex ode u minus… -0,27 ” Ivek, sto mislis tko je kupio 21 milijun kuna ATPL? Odnosno, u normalnim okolnostima, koliko bi MIROVINCI morali dignuti cijenu na ATPL da bi kupili toliku kolicinu dionica

ivek je opasno počeo drukati nadolje … izgleda da mu je target dobrano ispod ovih cijena …

I love the Smell of Profits in the Morning

atpl na čišćenju


to bi značilo ponovo carry on trend…a to nas je isto dobrim djelom dovelo tu gdje jesmo, volatilnost bi se nastavila

kakav carry on trend ??? ovakav promet meni znači samo jedno … cementira se razina od 5.000 CROBEXa … na prve dobre vijesti polijećemo s ove razine … samo neka tuku i kupuju što više dionica … a ovi drhtavi neka bježe ….

I love the Smell of Profits in the Morning

beholder:

to bi značilo ponovo carry on trend…a to nas je isto dobrim djelom dovelo tu gdje jesmo, volatilnost bi se nastavila”

kakav carry on trend ??? ovakav promet meni znači samo jedno … cementira se razina od 5.000 CROBEXa … na prve dobre vijesti polijećemo s ove razine … samo neka tuku i kupuju što više dionica … a ovi drhtavi neka bježe ….

Pusti nas u miru još samo malo molim lijepo.[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Poštenije je drukat dolje nego gore.

No respect

New Report

Close