Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za sutra poruka ulagačima. Pričekajte sa kupnjom još malo ako imate casha.
Ne kupuje se dok tržište pada, nego kad se vidi signal za rast.
A koji je to signal, to ja onako kroz molitvu[pray]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Je, samo fondovi imaju i izlazne naknade. Recimo Aureus equity 5% (za ulaganje do 3 mjeseca).

Al većina ih je u minusu zadnjih 6 mjeseci…

ivek123:

SLK:

Ne moraju ni rast, neka za razliku od prethodnih dana ne padaju. Dovoljno je i to. Da, definitivno JP Morgan, kao i IBM nekidan, pravi zelenilo u US.
Očito se nadaju kako rezultati i neće biti toliko loši na nekim dionicama, kako se predviđalo.

Da, imaju losije rezultate nego sto su forcastali ali NE TOLIKO losije kao recimo Citi a u danasnje vrijeme i to je razlog za optimizam! [lol] [lol] [lol] [lol]

Vidim ivek tebe je uzela tamna strana. Nemoj samo da ja opet budem kriv. [bye]

Pokusavam ne birati niti jednu stranu nego posloziti cinjenice na stol i iz toga logicnim zakljucivanjem + elementarnom matematikom doci do zakljucka. Vece neko vrijeme jezicac na vagi je pokazivao na tamnu stranu. Hebi ga, tako pao grah i po tome se ravnam. Ja bi radje zelenilo i svaki dan 20% gore ali trenutno mi se cini da jos neko vrijeme nista od toga.

skype - ivek1234

Ima bit da je “korekcija” sada in!!!!!!!!!! I to zadnjih nekoliko mjeseci!!!!!
A mi smo poznati po tome da pratimo sve trendove jer želimo biti cool, in ,europa i druga sranja!!!!
Triba bi se narod skupit pa izaći umjesto na ulicu izać iz fondova!!!!!!!!!
Pokupit svu lovu pa nek se onda oni jeb……!!!!!!Pa nek onda glume i cide svoje mame!!!!!!!!Baš bi to bilo zanimljivo za vidit!!!!!
Pa nek onda ovi kvazi menađeri umjesto na skijanje idu čuvat ovce i bavit se k / p ovčijeg sira!!!!!
Jer kako je krenilo ima bit da će ove godine svako drugi tjedan bit kako je popularno zovu “korekcije”.
Sad kad su napumpali cijene triba se vratit pa ponovo uć.Samo neznam dokad oni tako misle.Jer budala uvijek ima ali ipak sve manje i manje pogotovo na našoj kvazi burzi.
S druge strane koja smo mi smješna burza sve pada ide doli vani također a kod nas pojedini baloni se i dalje pušu a s druge strane oni već dobrano ispuhani su sve tanji i tanji.
Šta će se desit ako Migros otpadne? Tek će onda bit prave korekcije a ovi jadničci šta su kupovali po najvećim cijenama će će prodat ili ako zele glumit dugoročne investitore će držat samo kad im se opet približi cijenom ona će opet ići dole.I tako u nedogled jer baloni su zato da se pucaju a kad dođe do određene granice nemogu se više ni puhat. Samo loše je to šta će ispuhivanje zahvatit i druge a to je opet vrlo skoro naravno kad prođu još ova dva dana.Po mojo skromnoj procijeni već za 20 – ak dana a možda i prije.


Za sutra poruka ulagačima. Pričekajte sa kupnjom još malo ako imate casha. Ne kupuje se dok tržište pada, nego kad se vidi signal za rast. A koji je to signal, to ja onako kroz molitvu[pray]

Točno, signal za rast izgleda kao IGH danas oko 13h, jel tako ? [lol] [lol]


Za sutra poruka ulagačima. Pričekajte sa kupnjom još malo ako imate casha. Ne kupuje se dok tržište pada, nego kad se vidi signal za rast. A koji je to signal, to ja onako kroz molitvu[pray]

Daj molim te, te prozirne fore, već me boli glava od tuđih ambicija.


Za sutra poruka ulagačima. Pričekajte sa kupnjom još malo ako imate casha. Ne kupuje se dok tržište pada, nego kad se vidi signal za rast. A koji je to signal, to ja onako kroz molitvu[pray]

Zelene strelica prema ………..gore.[tongue]

Govorija mi je dida uvik sine lako ti je tuđin kurco…… koprive mlatit ali sa svojin!! To boli tako i ovi kako se popularno u nas zovu “menađeri” misle da su izmislili toplu vodu i da su kao nešto velike ribe.Ma ovi naši su gola kurc…..na!!Ima bit da je “korekcija” sada in!!!!!!!!!! I to zadnjih nekoliko mjeseci!!!!!
A mi smo poznati po tome da pratimo sve trendove jer želimo biti cool, in ,europa i druga sranja!!!!
Triba bi se narod skupit pa izaći umjesto na ulicu izać iz fondova!!!!!!!!!
Pokupit svu lovu pa nek se onda oni jeb……!!!!!!Pa nek onda glume i cide svoje mame!!!!!!!!Baš bi to bilo zanimljivo za vidit!!!!!
Pa nek onda ovi kvazi menađeri umjesto na skijanje idu čuvat ovce i bavit se k / p ovčijeg sira!!!!!
Jer kako je krenilo ima bit da će ove godine svako drugi tjedan bit kako je popularno zovu “korekcije”.
Sad kad su napumpali cijene triba se vratit pa ponovo uć.Samo neznam dokad oni tako misle.Jer budala uvijek ima ali ipak sve manje i manje pogotovo na našoj kvazi burzi.
S druge strane koja smo mi smješna burza sve pada ide doli vani također a kod nas pojedini baloni se i dalje pušu a s druge strane oni već dobrano ispuhani su sve tanji i tanji.
Šta će se desit ako Migros otpadne? Tek će onda bit prave korekcije a ovi jadničci šta su kupovali po najvećim cijenama će će prodat ili ako zele glumit dugoročne investitore će držat samo kad im se opet približi cijenom ona će opet ići dole.I tako u nedogled jer baloni su zato da se pucaju a kad dođe do određene granice nemogu se više ni puhat. Samo loše je to šta će ispuhivanje zahvatit i druge a to je opet vrlo skoro naravno kad prođu još ova dva dana.Po mojo skromnoj procijeni već za 20 – ak dana a možda i prije.A di su tek ovi drugi balonjerosi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samo vi prodajite sutra sam vam opet jedini prijatelj na kupnji ko i danas[wink]

SAM PROTIV SVIH

Ljudi, što da učinim?
Imam u JADROPLOVU brdo love s prosječnim ulazom cca 770 kn i tu pušim nemilice. U PETROKEMIJI imam manje love s prosječnim ulazom 310 kn. S obzirom da nemam casha, da li bilo pametno prodati PTKM (na kojoj se bar nešto zaradilo) , pa sve kockarski nadokupiti JADROPLOV pa malo smanjiti prosječni ulaz?
Najvjerovatnije neću ništa dirati, ali evo da čujem cijenjena mišljenja.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Sokoliću, tko ti je savjetovao ulaze na takvim vrijednostima dat će ti dobar savjet i na ova pitanja.
Inače, mislim da se forumaši baš ne trgaju davati savjete (s pravom)[thumbsup]

A Kaj misliš da mi drugi nemamo takve dvojbe, pa čak i nekoliko dvojbi[shocked]

New Report

Close