Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pročitaj gore kaj sam stavio, dosta toga će ti se iskristalizirat jer ima smisla…


pročitaj gore kaj sam stavio, dosta toga će ti se iskristalizirat jer ima smisla…

aha placu da FED odreze kamate a kad ce to ucinit i kolko to je pitanje.Dok to ne naprave tamo je crveno

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

to mogu napravit krajem mj….

Ima ko kakvih komentara na ukupni promet i na top 5 po prometu[cool]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

drago mi je da sam u tri od top 5 po prometu [thumbsup]
sklanjaju se ljudi u sigurno…


aha placu da FED odreze kamate a kad ce to ucinit i kolko to je pitanje.Dok to ne naprave tamo je crveno

Pitanje je dokle ce rezati. Kamate ne mogu u potpunosti kompenzirati lose poslovanje i stopanje rasta. A sto cemo sa inflacijom…. Trziste se mora prirodno zalijeciti i to je to. Ovo mi dodje kao umjetno disanje a pacijent sam nema sanse da prodise.

skype - ivek1234

iI sutra je novi dan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ima ko kakvih komentara na ukupni promet i na top 5 po prometu[cool]

pjesniče, poantiraj? [wink]

Zanimljivo da se zadnjih par mjeseci uglavnom koriste izrazi: depresija, recesija, globalna nestabilnost i sl. O nafti da i ne govorimo. Najbolje kompjutere i TV-e isključiti i baviti se sportom [cool]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Dow od minusa do blagog plusa.

Uopće ne brinem za Amere, izvući će se kao i uvijek, očekujem da FED reagira i puno prije kraja mjeseca. Samo me zanima kad u njih krene u zeleno da li ćemo i mi tako osjetiti rast!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

stanje se popravlja u americi pomalo…

New Report

Close