Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:

topalov5:

Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika…

Pa mozda nema s pokazateljima vani ali moguce da jako ima veze sa zamrzavanjem love EU za nas kao i izjavom Svobode da su nam sanse da udjemo u EU do 2011 oko 25%. Po meni je to jedini pravi razlog za ovo

A Sanaderova izjava da je stanje tesko? [shocked]


joj šta da radimo sveznadari!

dan je pametniji od noći

Alien:

topalov5:

Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika…

Pa mozda nema s pokazateljima vani ali moguce da jako ima veze sa zamrzavanjem love EU za nas kao i izjavom Svobode da su nam sanse da udjemo u EU do 2011 oko 25%. Po meni je to jedini pravi razlog za ovo

A Sanaderova izjava da je stanje tesko? [shocked]

Ta izjava i “vijest” je samo neznalicama novost. Mislim da upuceni odavno znaju da je stanje tesko.

IDEMO DALJE!
iliti
IDEMO DOLJE.

Mea parvitas.

ljudi ovo više nema nikakve veze ni s hdzom, ni s vladom ni s zerpom ni sa pristupnim fondovima ni sa članstvom u eu ni sa kosovom ni sa srbijom ni sa mamićem…

OVO IMA VEZE ISKLJUČIVO SA:
http://money.cnn.com/data/world_markets/

tko to ne vidi je sljep [bye]


Nije mi jasno zašto sada mirovinski fondovi ne kupuju. Kupovali su ATPL po 3500, a sad po 3100 neće? A igraju dugoročno? Pa kakvog to smisla ima

Ima. Čekaju još niže.
A i ne ulažu svoj kapital pa im je gotovo svejedno po kojoj će kupiti?!
Nekad im baš odgovara viša cijena. Vraćaju neke ranije dugove…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


bez panike! niste izgubili dok niste prodali. nadam se da gledate barem godinu dana da vam taj novac netreba. visak novca se ulaze u dionice.

a margin callovi?


topalov5: ” Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika… ” Pa mozda nema s pokazateljima vani ali moguce da jako ima veze sa zamrzavanjem love EU za nas kao i izjavom Svobode da su nam sanse da udjemo u EU do 2011 oko 25%. Po meni je to jedini pravi razlog za ovo

napokon neka pametna….kakva skijanja fond menadžera, ili namjerno spustnaje da bi imali bolji ulaz u novoj godini….europa je ta koja sudi našoj demokraciji, ekonomiji, korupciji, i pravosuđu, a ako pratite vijesti jasno vam je kako je trenutno presudila[sealed][embarass][embarass][embarass]

pozdrav HDZovcama[bye]

Moderatora treba zabranit!!!


ljudi ovo više nema nikakve veze ni s hdzom, ni s vladom ni s zerpom ni sa pristupnim fondovima ni sa članstvom u eu ni sa kosovom ni sa srbijom ni sa mamićem…

OVO IMA VEZE ISKLJUČIVO SA:
http://money.cnn.com/data/world_markets/

tko to ne vidi je sljep [bye]


kakve veze ima gorenji indeksi sa poslovanjem HT-a, a izvješće će biti solidno a HT danas ide ispod 230 sigurno a takvih primjera ima koliko hoćete.
da ovo ima veze s gore navedenim ali i sa stanjem našega goslopadrstva, vlasi, korupcijom, porstituiranjem s EU-om i svim drugim stvarima koje je priozvela prošla vlada i nova-ista reformirana na čelu s Ivom Sanaderom.

To je istina i ostalo vani su samo nijanse!

dan je pametniji od noći


fazan: ” paaaaaadaaaaaamooooooooo” Ne bojte se, ja sam s vama…[lol] [bye] Koja prilika za dokup, ko ima casha

100%[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ljudi ovo više nema nikakve veze ni s hdzom, ni s vladom ni s zerpom ni sa pristupnim fondovima ni sa članstvom u eu ni sa kosovom ni sa srbijom ni sa mamićem… OVO IMA VEZE ISKLJUČIVO SA: http://money.cnn.com/data/world_markets/ tko to ne vidi je sljep [bye]

Ne bih dva puta reko.
Bilo je vremena kad je bilo jos bolje crveno a kod nas zeleno.
Nema pravila.
No moguce povezano.

Mea parvitas.

kolko vas misli da se može do kraja današnjeg trgovanja ovo odbiti i krenuti u suprotnom smjeru?

idemo do kraja[thumbsup]

New Report

Close