Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika…

Pa mozda nema s pokazateljima vani ali moguce da jako ima veze sa zamrzavanjem love EU za nas kao i izjavom Svobode da su nam sanse da udjemo u EU do 2011 oko 25%. Po meni je to jedini pravi razlog za ovo

Mama mia, que pasa? [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa i bolje da ne uđemo u EU ni tada, kako nas već sada tretiraju – kao smeće!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika…

Itekako ima smisla kolega.pa kroz koliko smo korekcija prošli u zadnjih godina i uvjek isto.svaka je kraj svijeta a na kraju ništa sve se vrati na još veće pozicije .mali su nakon toga još siromašniji a fondovi bogatiji.mislim da se budu fondovi lavovski vratili u igru.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

topalov5:

Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika…

Pa mozda nema s pokazateljima vani ali moguce da jako ima veze sa zamrzavanjem love EU za nas kao i izjavom Svobode da su nam sanse da udjemo u EU do 2011 oko 25%. Po meni je to jedini pravi razlog za ovo

A Sanaderova izjava da je stanje tesko? [shocked]

skype - ivek1234


fazan: ” Alien: ” Alamo: ” fazan: ” paaaaaadaaaaaamooooooooo” Ne bojte se, ja sam s vama…[lol] [bye] Koja prilika za dokup, ko ima casha ” 44% [wink]” 700,00 kn na računu kod brokera [bye] ” Pardon krivu sam si celiju gledal 65% cash [thumbsup]

ti me baš hočeš dotući …
[cry][bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

ovo je repriza iz 11.mj


topalov5: ” Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika… ” Pa mozda nema s pokazateljima vani ali moguce da jako ima veze sa zamrzavanjem love EU za nas kao i izjavom Svobode da su nam sanse da udjemo u EU do 2011 oko 25%. Po meni je to jedini pravi razlog za ovo

A šta ćemo u EU? Kolko ja vidim stope rasta su nam više od stopa rasta zemalja EU.

Ne bi se štel mešati, ali da li je koji fond do sada bankrotirao. Ovim putem, sa debelim minusima posljednjih mjeseci, a naročito od nove godine mogli bi i prvi stečajevi. Mislim da se igraju sa vatrom. Ako ovaj dan danas ovako završi sutra masovno kreću nalozi za podizanje love, ljudima je dosta ovog s….a.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

bez panike! niste izgubili dok niste prodali. nadam se da gledate barem godinu dana da vam taj novac netreba. visak novca se ulaze u dionice.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

slažem se s Alienom u potpunosti…ovo je čista ucjena od strane EU…
smrznuli nam sredstva…i to sad utječe na tržište kapitala, koje je jako osjetljivo na takve stvari…i time se vrši pritisak na vladu da ukine ZERP…i to sad ne više samo iz vana, nego će pritisak krenuti i iznutra…jer će jako puno ljudi početi gubiti novce…a pri tome ne mislim samo na nas sitne smrtnike sa po par stotine tisuća kuna…


Pa i bolje da ne uđemo u EU ni tada, kako nas već sada tretiraju – kao smeće!

slažem se sa svakim slovom.dajte poslušajte malo ekonomske analitičare šta nam donosi ulazak u EU.pad životnog standarda.može li gore ? može.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close