Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi jasno zašto sada mirovinski fondovi ne kupuju. Kupovali su ATPL po 3500, a sad po 3100 neće? A igraju dugoročno? Pa kakvog to smisla ima

ja iskreno razmišljam da sve prodam…upišem gubitak i pregrizem g….. sutra bi moglo biti već prekasno[bye][bye][bye]

umorili su se od spasavanja tudjih guzica. I ja bih tako napravio.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ali zato hoće po 2800.Još dugoročnije.

Obično navlačenje fondova da imaju čim bolju startnu poziciju za rast ništ drugo, ja ne prodajem dok mi portfelj ne dođe bar na nulu !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Koja prilika za dokup, ko ima casha

Debelo prerano! [undecid]

skype - ivek1234


ja iskreno razmišljam da sve prodam…upišem gubitak i pregrizem g….. sutra bi moglo biti već prekasno[bye][bye][bye]

Tak smo banana?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Alien:

Alamo: ” fazan: ” paaaaaadaaaaaamooooooooo” Ne bojte se, ja sam s vama…[lol] [bye] Koja prilika za dokup, ko ima casha ” 44% [wink]”

700,00 kn na računu kod brokera
[bye]

Pardon krivu sam si celiju gledal 65% cash [thumbsup]

Ova korekcija nema nikakvog smisla. Središnje banke ubrizgale su jučer 50 milijardi $ da poprave likvidnost, FED će uskoro smanjiti kamatnu stopu još za 0,5%, Kina će morati naručiti čelik do kraja mjeseca, mirovinski fondovi su kod nas puni love… veljača je za 2 tjedna, a onda će sve opet biti super. Ne shvaćam čemu panika…

evo se vraćaju manageri

Postanite Eu-robovi

ljudi prekasno prodajete, pušite lovu, trebalo je u ponedjeljak prodat

banana smo skroz…jer danas na večer kada ovo bude na dnevniku [bye][bye][bye]
sutra će puno ljudi uzeti dan godišnjeg kako bi rješilo “neke stvari” u svome fondu…
a onda možemo svi lijepo zapjevati…
A sad adio, a sad adio….[bye][bye][bye]

New Report

Close