Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zestoko u crvenom krenulo u Europi

No pain no Game


zestoko u crvenom krenulo u Europi

Daj link, roger.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


zestoko u crvenom krenulo u Europi

Znaci mi smo u zelenom 🙂

Mea parvitas.


roger: ” zestoko u crvenom krenulo u Europi ” Znaci mi smo u zelenom 🙂

da bar, ali mislim da je subprime kriza poprima sve vece razmjere i da ne bu dobro…da Bog da se prevarim[bye]

No pain no Game


tork: ” roger: ” zestoko u crvenom krenulo u Europi ” Znaci mi smo u zelenom 🙂 ” da bar, ali mislim da je subprime kriza poprima sve vece razmjere i da ne bu dobro…da Bog da se prevarim[bye]

vrijeme subprime kriza je završilo, sad smo već u trećoj fazi cjelog tog rašomona (pad cijena nekretnina)…[bye]


roger: ” tork: ” roger: ” zestoko u crvenom krenulo u Europi ” Znaci mi smo u zelenom 🙂 ” da bar, ali mislim da je subprime kriza poprima sve vece razmjere i da ne bu dobro…da Bog da se prevarim[bye] ” vrijeme subprime kriza je završilo, sad smo već u trećoj fazi cjelog tog rašomona (pad cijena nekretnina)…[bye]

Na to sam i mislio da kulminira…odnosno siri svoj otrov sve dalje…
[rolleyes]

No pain no Game

….Situacija je slijedeća: veselo društvo koje ima malene portfeljčiće , igračkice s kojima se igraju, danas
se dobro zabavlja. Malo su zaradili pa ko mišići, sad plešu kazačok pred mačkama. Nek i njima bude
lijepo i veselo…
Kad se pomalo zaustavi uobičajeni strah pred nadolazećom poslovnom godinom, pa i kada se
kanalizira i umjereno predstavi situacija na zapadu i sjeveru, koja najviše zabrinjava ulagače, tada
će se lakše moći razmišljati o novim planovima i ulaganjima.
Nikome do pridonose bombastični naslovi, koji će ionako biti povijest za dva-tri dana. Američko
i europsko gospodarstvo smislit će aukciju, i malo će se donirati novčići, i riješiti nastala rupica koja
smeta perfektnoj slici napretka i uspjeha.

Zato polako i smireno……..idemo na kavicu danas, dok se brodarski indexi ne dignu..idemo
u dućane / super sniženja/ dok se riješi Todorić, idemo se baviti djecom, dok se vlada ne sabere,
pa ćemo otići i na sladoled , dok se probijemo između sindikalista , koji kao iz 1999.g. traže,
nešto – čega na cesti – nema….

BITI ĆE SVE U REDU… Samo smireno i skromno dalje…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ljeka za subprimove ima…sada su sve oči uprte u ove bankarske konglomerate (ml, citygroup…)
sada je jedino pitanje kao u boksu, hoće li ti igrači ostati na nogama kada gong opali 31.12. financijska izvješća…
ako ostanu na nogama, znaći da se dobrim djelom kriza absorbirala…problem je ako ih to sve nokautira…tj. ako i jednu nokautira jer će se u tome slućaju cijelo globalno tržište početi urušavati [bye][pray]

ova korekcija je super stvar za slaganje perfektnog portfelja[lol]
prodaš jedno ,kupiš drugo ,a brokeri te voleeeeeeeeeeeeeee[lol] [lol]

masakar se nastavlja [cry]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

auuu…fino su brodari krenuli…[bye]

paaaaaadaaaaaamooooooooo

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close