Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto HSS planira naselit jos 400.000 ljudi na selo. To ni Pol Pot-u nije uspjelo navodno. Nadam se da nece ni njima. Ovih milju jadnih sljakera u Hrvatskoj jedva hrani i ove sad na selu. Di jos 400.000 novih gladnih usta!?


to su ovi koji ce popusiti na dionicama [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Saladin:

Zašto poskupljuje pšenica, ulje, itd … u HR??? pa ja u lici vidim sve njive zarasle, slavonija također, pa nema nas ko kineza …

Zato što se bolje isplati saditi kulture za kretensko biogorivo.

Slažem se, konačno netko tko razumije da je bio gorivo promašaj!
[thumbsup]


Ne tonemo mi zbog Amerike, zar ne?!

Ne; to Amerika tone zbog nas.[lol] [lol] [lol] [lol]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

HugoChavez:

Ne tonemo mi zbog Amerike, zar ne?!

Ne; to Amerika tone zbog nas.[lol] [lol] [lol] [lol]

[lol]

Anyway, oprezno trzite sutra, najavili juzinu na vremenskoj prognozi. Moglo bi svakakvih kamikaza biti…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

leon swpr:

HugoChavez:

Ne tonemo mi zbog Amerike, zar ne?!

Ne; to Amerika tone zbog nas.[lol] [lol] [lol] [lol]

[lol]

Anyway, oprezno trzite sutra, najavili juzinu na vremenskoj prognozi. Moglo bi svakakvih kamikaza biti…


znači sad gledamo i bioprognozu?[lol] [lol]


leon swpr: ” HugoChavez: ” Ne tonemo mi zbog Amerike, zar ne?! ” Ne; to Amerika tone zbog nas.[lol] [lol] [lol] [lol] ” [lol] Anyway, oprezno trzite sutra, najavili juzinu na vremenskoj prognozi. Moglo bi svakakvih kamikaza biti…

Točno, kad se crveni, sram ih bilo.


deimos: ” Eto HSS planira naselit jos 400.000 ljudi na selo. To ni Pol Pot-u nije uspjelo navodno. Nadam se da nece ni njima. Ovih milju jadnih sljakera u Hrvatskoj jedva hrani i ove sad na selu. Di jos 400.000 novih gladnih usta!? ” to su ovi koji ce popusiti na dionicama [lol]

ne već je to tajni plan koalicije, RASELJAVANJE , obzirom da je internet svima dostupan osim hardvera

Ima bit da je “korekcija” sada in!!!!!!!!!! I to zadnjih nekoliko mjeseci!!!!!
A mi smo poznati po tome da pratimo sve trendove jer želimo biti cool, in ,europa i druga sranja!!!!
Triba bi se narod skupite pa izaći umjesto na ulicu izać iz fondova!!!!!!!!!
Pokupit svu lovu pa nek se onda oni jeb……!!!!!!Pa nek onda glume i cide!!!!!!!!Baš bi to bilo zanimljivo za vidit!!!!!
Pa nek onda ovi kvazi menađeri umjesto na skijanje idu čuvat ove i bavit se k / p ovčijeg sira!!!!!
Jer kako je krenilo ima bit da će ove godine svako drugi tjedan bit kako je popularno zovu “korekcije”.
Sad kad su napumpali cijene triba vratit pa ponovo uć.Samo neznam dokad oni tako misle.Jer budala uvijek ima ali ipak sve manje i manje.
S druge strane koja smo mi smješna burza sve pada ide doli vani također a kod nas pojedini baloni se i dalje pušu a s druge strane oni već dobrano ispuhani su sve tanji i tanji.
Šta će se desit ako Migros otpadne?

Alien:

Saladin: ” Zašto poskupljuje pšenica, ulje, itd … u HR??? pa ja u lici vidim sve njive zarasle, slavonija također, pa nema nas ko kineza … ” Pa bas zato sto je sve zaraslo pa se uvozi skupo sra… izvana

Bitno da Pelješki most spada u razvojnu investiciju, zajedno sa Dinamovim stadionom. Živio HDZ, Sanader, Šuker, Radić, Vukelić, Franjo Arapović i ostali veliki hrvati


ovo treba proglasiti najsmješnijim postom godine 2008.

kako se samo luzeri iz Vlade znoje a posebno ivek1,1,1,hahaha[thumbsup]

dan je pametniji od noći


Krivi Slovenci,nahuškali Europu na nas jer im “ne damo more”,i sad će on nas …..ti. Doće maca na vratanca.

Merkel uvjetuje približavanje Srbije EU

Business.hr/Hina
15.01.2008 15:52
Pročitaj komentare(1)

Njemačka kancelarka Angela Merkel uvjetovala je u utorak u Berlinu približavanje Srbije Europskoj uniji suradnjom Beograda s Haaškim tribunalom.
“Mi se nadamo nastavku procesa približavanja Srbije Europskoj uniji, ali je uvjet za to potpuna suradnja Beograda s Haaškim tribunalom”, rekla Merkel tijekom redovite konferencije za novinare pred novinarima akreditiranima u Berlinu.

Na pitanje novinara kako će njemačka vlada reagirati u slučaju jednostranog proglašenja neovisnosti Kosova Merkel je odgovorila da će Berlin reagirati u “suglasju s europskim partnerima”.

Merkel je ponovila stajalište svojeg socijaldemokratskog vicekancelara i ministra vanjskih poslova Franka-Waltera Steinmeiera koji je prošli tjedan potpisivanje Sporazuma o pridruživanju i suradnji između Srbije i Europske unije također uvjetovao punom suradnjom Beograda s Haaškim tribunalom.

Njemačka kancelarka današnju je konferenciju za novinare sazvala prije najavljenog termina pa promatrači procjenjuju da je to učinjeno zbog nagomilanih nagađanja u javnosti o teškoj krizi unutar demokršćansko-socijaldemokratske koalicije, koja od 2005. vlada Njemačkom, i njezinu mogućem raspadu.

Najžešći sukobi nastali su zbog predizborne kampanje u saveznoj pokrajini Hessen u kojoj aktualni demokršćanski premijer Roland Koch vodi kampanju uperenu protiv maloljetnih delikvenata stranog podrijetla, što SPD smatra populizmom.

Merkel je izrazila uvjerenost da će koalicija prebroditi krizu te da će i dalje “s uspjehom” obavljati svoj rad do kraja izbornog razdoblja 2009.

[thumbsup]
hehehe lijepo je znati da još uvijek imamo prijatelje…ide politička trgovina

Bit ce ovo vesela godina.
Rusija i Njemacka se vole manje nego 22.06.1941. u 03.15 h[lol]
Za naravno najvijam za Njemacku[thumbsup]. Ovaj put![thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Šta će se desit ako Migros otpadne?

onda ćemo se svi napit za todu[lol] [lol] i njegove balone

New Report

Close