Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko mi mako post o Zokiju,na rajc febe![shocked]
nema veze na moderici sam,mada kao gost boravim više
od 2 godine ali to se ne pika
moderatori milost[pray] ht bu se obogatil na moj račun dok
sam na čeki[yawn]
svejedno kisi kisi [kiss]

Krivi Slovenci,nahuškali Europu na nas jer im “ne damo more”,i sad će on nas …..ti.
Doće maca na vratanca.

Dow -2.17% Nasdaq -2.45% [bye][bye][bye]

14.04.2008.


Dow -2.17% Nasdaq -2.45% [bye][bye][bye]

A brodari tek? Ko da je 1941 pa njemacke podmornice rade posao. [bye]

*bingo*:

Dow -2.17% Nasdaq -2.45% [bye][bye][bye]

A brodari tek? Ko da je 1941 pa njemacke podmornice rade posao. [bye]

Ma ni njemacke podmornice nisu topile po 10% flote dnevno…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zašto poskupljuje pšenica, ulje, itd … u HR??? pa ja u lici vidim sve njive zarasle, slavonija također, pa nema nas ko kineza …

Cookie Monster


Molim mišljenja o bankarskom sektoru, naročito o ZABI i PBZ-u. Kakvu sudbinu im pedviđamo ? Kratkoročno i za 2008. s obzirom na inflaciju, povećanje kamata i opću situaciju. pozdrav i hvala

znaš mi na ovom forumu ti se više bavimo gatanjem nego nekom realnom zdravom procjenom.

Cookie Monster


Zašto poskupljuje pšenica, ulje, itd … u HR??? pa ja u lici vidim sve njive zarasle, slavonija također, pa nema nas ko kineza …

Pa bas zato sto je sve zaraslo pa se uvozi skupo sra… izvana


Zašto poskupljuje pšenica, ulje, itd … u HR??? pa ja u lici vidim sve njive zarasle, slavonija također, pa nema nas ko kineza …

Zato što se bolje isplati saditi kulture za kretensko biogorivo.

No respect


Saladin: ” Zašto poskupljuje pšenica, ulje, itd … u HR??? pa ja u lici vidim sve njive zarasle, slavonija također, pa nema nas ko kineza … ” Pa bas zato sto je sve zaraslo pa se uvozi skupo sra… izvana

Bitno da Pelješki most spada u razvojnu investiciju, zajedno sa Dinamovim stadionom. Živio HDZ, Sanader, Šuker, Radić, Vukelić, Franjo Arapović i ostali veliki hrvati

Cookie Monster


srajne, moram podhitno nekaj prodati ali neznam kaj[undecid]
vdkt,adpl ili ht?[cry]
molim dobre dušice za savjet[bye]

Prodaj HT, to svi prodaju. [smiley]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Eto HSS planira naselit jos 400.000 ljudi na selo. To ni Pol Pot-u nije uspjelo navodno. Nadam se da nece ni njima. Ovih milju jadnih sljakera u Hrvatskoj jedva hrani i ove sad na selu. Di jos 400.000 novih gladnih usta!?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close