Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hvala kolege seljo i bill gates, ali je zanimljivo da mi nitko nije savjetovao vdkt kojeg bih ja najprije prodao jer mi je odradio 300%, adpl60% a ht znate i sami. smatram da adpl i ht imaju veliki potencijal za rast, a isto tako sam načuo da je uprava vdkt-a skrila dobit nebi li jeftinije dokupila dionice, a ta dobit bi se morala vidjeti na GFI ili FI prvog kvartala ali tko zna kad u upravi sjede kemičari[angry]. svejedno bih štel pročitati još mišljenja cijenjenih kolega jer imam cajta do idućeg tjedna za prodaju[cry] (najrađe ne bih niš ali me stislo nenadano)

Druki, sad ozbiljno: nemoj nista prodavat u ovoj situaciji, posudi negdje pare, digni nenamjenski, samo ne prodaj sad.

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

asdfgh123:

Druki: ” evo friška provala DRIVE sa dnevnika: “SITUACIJA NIJE ZABRINJAVAJUĆA ALI JE TEŠKA” mili bože kuda idu divlje svinje[pray] ” još je trebo reći da su puno sranja naslijedili od prošle vlade

koja bi opet rekla da je to naslijedila od one prije nje, a takvu izjavu bi dala i aktualna opozicija da je na vlasti
[yawn]

Ovaaaj kolega prosla vlada je isto bila drivina [tongue]

dear Seljo razmatram sve opcije i prodaja dijela dionica mi je zadnja, ali ak bum moral
jbga, a ova situacija na burzi mi samo soli ranu.
bumo videli rekoše slijepi
za moderatora(icu) kisi kisi[kiss]


febo: ” asdfgh123: ” Druki: ” evo friška provala DRIVE sa dnevnika: “SITUACIJA NIJE ZABRINJAVAJUĆA ALI JE TEŠKA” mili bože kuda idu divlje svinje[pray] ” još je trebo reći da su puno sranja naslijedili od prošle vlade ” koja bi opet rekla da je to naslijedila od one prije nje, a takvu izjavu bi dala i aktualna opozicija da je na vlasti [yawn] ” Ovaaaj kolega prosla vlada je isto bila drivina [tongue]

dobro sad više ne mogu barem prošlu vladu kriviti za sve probleme u državi. sad ćemo samo od opozicije slušat da bi bilo blagostanje da su oni na vlasti
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Febo, alkosu stari, svi su te provalili – g. Polancec![lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Febo, alkosu stari, svi su te provalili – g. Polancec![lol]

kaj je reko gospon Polančec?
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

da te citiram?[tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Amerika se opako crveni…[undecid]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


da te citiram?[tongue]

ma nisam ja Polančec, ja sam Šeks kad si me već sad natjero da to ovdje svima odam
[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Seks? Joj ne bum vise da me Vjeko ne slomi. Odo ja na jednu korekcijsku pivu.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Seks? Joj ne bum vise da me Vjeko ne slomi. Odo ja na jednu korekcijsku pivu.

ne Seks nego Šeks, a za prijatelje Šeki

[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Šeki is on the road again!

[bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close