Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno 12874.
Vratila se ponovo [lol]

Pessimism Is Your Friend


srajne, moram podhitno nekaj prodati ali neznam kaj[undecid] vdkt,adpl ili ht?[cry] molim dobre dušice za savjet[bye]

ADPL, nemoj HT

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Druki:

srajne, moram podhitno nekaj prodati ali neznam kaj[undecid] vdkt,adpl ili ht?[cry] molim dobre dušice za savjet[bye]

ADPL, nemoj HT

Vidim kolega da Vi savjete sipate iz rukava. Kako se usuđujete tako lupit i ostat živ? Zašto da Kolega proda ADPL, a ne HT. ADPL ima u ovom trenutku veći potencijal rasta od HTa što se vidjelo i zadnjih par dana.

http://www.reuters.com/article/marketsNews/idUSL1560585020080115

Molim mišljenja o bankarskom sektoru, naročito o ZABI i PBZ-u. Kakvu sudbinu im pedviđamo ? Kratkoročno i za 2008. s obzirom na inflaciju, povećanje kamata i opću situaciju.
pozdrav i hvala

evo friška provala DRIVE sa dnevnika:
“SITUACIJA NIJE ZABRINJAVAJUĆA ALI JE TEŠKA”
mili bože kuda idu divlje svinje[pray]


evo friška provala DRIVE sa dnevnika:
“SITUACIJA NIJE ZABRINJAVAJUĆA ALI JE TEŠKA”
mili bože kuda idu divlje svinje[pray]

Na koljena[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


evo friška provala DRIVE sa dnevnika: “SITUACIJA NIJE ZABRINJAVAJUĆA ALI JE TEŠKA” mili bože kuda idu divlje svinje[pray]

pa nije DRIVO kriv za sranja koja se događaju, ludo me zanima kako bi to MIlanović rješavao
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

hvala kolege seljo i bill gates, ali je zanimljivo da mi nitko nije savjetovao vdkt
kojeg bih ja najprije prodao jer mi je odradio 300%, adpl60% a ht znate i sami.
smatram da adpl i ht imaju veliki potencijal za rast, a isto tako sam načuo da je uprava vdkt-a skrila dobit nebi li
jeftinije dokupila dionice, a ta dobit bi se morala vidjeti na GFI ili FI prvog kvartala
ali tko zna kad u upravi sjede kemičari[angry]. svejedno bih štel pročitati još mišljenja
cijenjenih kolega jer imam cajta do idućeg tjedna za prodaju[cry]
(najrađe ne bih niš ali me stislo nenadano)


evo friška provala DRIVE sa dnevnika: “SITUACIJA NIJE ZABRINJAVAJUĆA ALI JE TEŠKA” mili bože kuda idu divlje svinje[pray]

još je trebo reći da su puno sranja naslijedili od prošle vlade


Druki: ” evo friška provala DRIVE sa dnevnika: “SITUACIJA NIJE ZABRINJAVAJUĆA ALI JE TEŠKA” mili bože kuda idu divlje svinje[pray] ” još je trebo reći da su puno sranja naslijedili od prošle vlade

koja bi opet rekla da je to naslijedila od one prije nje, a takvu izjavu bi dala i aktualna opozicija da je na vlasti
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Seljo: ” Druki: ” srajne, moram podhitno nekaj prodati ali neznam kaj[undecid] vdkt,adpl ili ht?[cry] molim dobre dušice za savjet[bye] ” ADPL, nemoj HT ” Vidim kolega da Vi savjete sipate iz rukava. Kako se usuđujete tako lupit i ostat živ? Zašto da Kolega proda ADPL, a ne HT. ADPL ima u ovom trenutku veći potencijal rasta od HTa što se vidjelo i zadnjih par dana.

vidim da nije shvacena ironija
to nije bio ozbiljan savjet, nego kakvo pitanje takav i odgovor!

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close