Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ivek požuri na viru … da ne ode …

Viro kreno. Ja pun ko brod! Taman na vrijeme. Jos da nisam pisao vec par dana sto uzimam. A lijepo su sve napisali po novinama i portalima kakva ce FI imati neke firme samo nitko ne zeli kupiti jeftino nego se ceka da poskupi. Pa nije faca onaj koji da vise nego onaj koji je duzi!!! [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Još jedan krug berbe.
Veliki proteklih dana dobro protresli drvo , pa sad kupe plodove….

Svi ocekuju ponedjeljak i povecanje likvidnosti trzista zbog povratka fond managera. Mislim da su fond manageri vec dali poletarcima u firmi nalog da se krene u shopping. Osobno sutra ocekujem slican ako ne i jaci trend. Razlog je jednostavan. 200k Hrvata je na skijanju i boli ih ku….c za burzu u ovom trenu. Jedu se germ knedle ispijaju litre pive a sve ce se to nadoknaditi na burzi kada se vrate.

A pretpostavljam da je upravo medju tih 200k Hrvata koji su na skijalistima najveci broj investitora.

Samo ocigledno ce ih docekati nesto vise cijene. Pa nisu bas fond manageri takve budale! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Kolega Ivek, u hrvatskoj aktivno trguje cca 35-50 000 ljudi [wink] Mislim da sam i puno rekao,ne zaboravite i to da ih ima poprilično koji trguju sa 5-10 000 kuna.
Ne kažem da neće biti rasta,ali teorija vam ne drži vodu…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Da sam fond u slijedeci tjedan nis ne bi kupovao pa da vidis panike [wink]


Da sam fond u slijedeci tjedan nis ne bi kupovao pa da vidis panike [wink]

Ne bi im bilo dobro jer se i oni već nekoliko dana za redom rumene


Da sam fond u slijedeci tjedan nis ne bi kupovao pa da vidis panike [wink]

jel se ima puno keša?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Alien:

Da sam fond u slijedeci tjedan nis ne bi kupovao pa da vidis panike [wink]”

jel se ima puno keša?

Ne pretjerano. 33% od ukupnog portfelja [smiley]


Kolega Ivek, u hrvatskoj aktivno trguje cca 35-50 000 ljudi [wink] Mislim da sam i puno rekao,ne zaboravite i to da ih ima poprilično koji trguju sa 5-10 000 kuna. Ne kažem da neće biti rasta,ali teorija vam ne drži vodu…

kolega to sam i ja mislio dok mi poštar nije počeo ubacivati u sandučić obavjesti od SDA od svih nepostojećih ljudi iz ulice (valjda je zakljućio da ako na kuverti piše SDA onda mora da ide meni [proud])
tek onda sam vidio koja sam ja mala riba…ljudi imaju u dionicama milione, a daju u SDA nepostojeću adresu…


TunaSalad:

Alien:

Da sam fond u slijedeci tjedan nis ne bi kupovao pa da vidis panike [wink]”
jel se ima puno keša?

Ne pretjerano. 33% od ukupnog portfelja [smiley]

a onda je ipak bolje da se ne crveni.
percepcija kud će/bi trebalo tržište dosta ovisi koliko je čovjek u kešu/dionicama. meni je keš sad već na nekih 15% … valjda bu dobro.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

mmstanic:

Kolega Ivek, u hrvatskoj aktivno trguje cca 35-50 000 ljudi [wink] Mislim da sam i puno rekao,ne zaboravite i to da ih ima poprilično koji trguju sa 5-10 000 kuna. Ne kažem da neće biti rasta,ali teorija vam ne drži vodu…

kolega to sam i ja mislio dok mi poštar nije počeo ubacivati u sandučić obavjesti od SDA od svih nepostojećih ljudi iz ulice (valjda je zakljućio da ako na kuverti piše SDA onda mora da ide meni [proud])
tek onda sam vidio koja sam ja mala riba…ljudi imaju u dionicama milione, a daju u SDA nepostojeću adresu…

Dakle, otvaralo se tudje koverte a? [lol] [tongue]

ma samo da ih potražim ako je nešto bitno…da znaju [lol]
iz čistog altruizma…a neke je i djete otvorilo…što djete zna za koga je [lol] kad već poštar ne zna.

New Report

Close