Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brodovi Drys cini se i dalje tonu i to vise nego ocito…vec dobar minus u pre marketu

DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS)
Pre-Market: 59.25 3.46 (5.52%)

[angry]

No pain no Game

srecom prodao sam Drys na vrijeme[lol] .

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Asad vidim i zasto drys pada…..bdi -288…[rolleyes]

No pain no Game


srecom prodao sam Drys na vrijeme[lol] .

I ja, pa dokupio još malo ATPL…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Kako fondovi lijepo skupljaju male drhtave dionice HT.Samo su postavili velike naloge na kupnju i ovi samo uleću u mrežu i poklanjaju dionice.Kad bude u 3 ili 4 mjesecu pred Skupštinu dionica 450 kn onda će ima vlada biti kriva,što su jeftino prodali.
Kao nitko im nije reko” da to više vrijedi.

ovi mirovinci na bankama ko da su u mirovini. fakat su dosadni. ko da trgujemo nekretninama a ne dionicama.
kupili RIBU po 900, 1000, 1200 … tak i tak za 20 godina bu im svejedno.
a ja sam mlad i trebam sutra za ćevape … ne znam …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ivek požuri na viru … da ne ode …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Da dobro je netko opalio po Viru.


Kako fondovi lijepo skupljaju male drhtave dionice HT.Samo su postavili velike naloge na kupnju i ovi samo uleću u mrežu i poklanjaju dionice.Kad bude u 3 ili 4 mjesecu pred Skupštinu dionica 450 kn onda će ima vlada biti kriva,što su jeftino prodali. Kao nitko im nije reko” da to više vrijedi.

Bojim se da to neće nikud cijele godine.

Lupanje po Viru

utopio mali dio[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Koja izmjena udaraca na 4 800 kod LRH , a nesto slicno i na ULPL 3500 [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close