Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna se sto ce se najvise kupovati[thumbsup][lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

sto se tice amera, sutra Bernanke ima konferenciju po kojoj bi se moglo naslutiti da li ce rezati kamatnu stopu 29-30. sijecnja.. u proslosti je njegova konferencija imala dosta utjecaja na burzu jer nije previse tajio koju ce odluku poslije donijeti.. zadnji put im vijest od 0.25% kracenja nije dobro pala.. morat ce barem toliko opet ako ne i 0.50% da ih zadovolji..

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

Smith & Wesson +8.70%. Nije to dobar znak [lol]

Ako su oni sa oruzjem za pussy’s toliko skocili onda sutra rasprodajem cijeli portfelj i ulazem u Djuru!!! T-84 rulez a DDJH ima da skoci barem 250%!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

sutra je i odluka ECB i BofE na kamatne stope u Europi.. najavljivali su da ce to dizati ali mislim da ih je strah kad vide sta se desilo preko bare.. sve u svemu, biti ce zanimljiv dan i kraj tjedna u svijetu

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

Anyway, vidjeh da je danas u vecernjaku valjda u prilogu (manager ili tako nesto) izasla kuknjava gradjevinara oko povecanja kamata. Mozda bi to moglo objasnit danasnji (manji) pritisak na prodaju gradjevinara.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Đuro dobro startao 2126 komada već prošlo, JDPL nam je već u dobrom minusu, dokle tako[cry]

po meni će danas biti interesantan dan![thumbsup]
prst pokazuje smijer kretanja![thumbsup]

dan je pametniji od noći


Đuro dobro startao 2126 komada već prošlo, JDPL nam je već u dobrom minusu, dokle tako[cry]

proslo je 2386 komada zadnja cijena 234,70, jel neko zna nesto sto mi neznamo?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

tenkovska divizija gazi preko nadvožnjaka

I love the Smell of Profits in the Morning

He, he, djuro ponovo jase… Oce u blokadu danas?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


He, he, djuro ponovo jase… Oce u blokadu danas?

A reci ti meni tko će zaustaviti tu oklopnu diviziju?

I love the Smell of Profits in the Morning

Zato me moderator i stavio na led jučer, znači imao je insajderske informacije. Bojao se da ja danas ne dejstvujem.[cool]

New Report

Close