Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolko cijenis trezorac 12.03.2008.?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ne znam, cekaj da napravim DCF

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


blueman: ” ” MA on ti ima samo jedan fond. Zatvoreni za zaposlenike Kontrola Zracne Plovidbe. TAko mi je rekao. Ustvari uopce ne investira u dionice. ” Dionice su za papke. Ja investiram samo u FNOI i REPO

jel ti to mene nazivas papkom?[proud]

IDEMO AP AP

Fond manageri bi morali malo pripaziti. Hrportfolio je defakto konstantno crven od N.G. Kada se ekipa vrati sa skijanja ocekuje da donekle pokrpa novonastale minuse od blagdana i skijanja kroz prionse iz fondova. Ako ih i tu doceka minus moglo bi biti opakog iskrcaja. Fond manageri se poceli ponasati kao Bernake!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Sutra prvi put ronimo oštro i duboko….i dalje se nastavlja korekcija u americi,crobex ide sutra nazad ispod 5k[cry]

[tongue]

Pessimism Is Your Friend


Neka lagana iskrcavanja na gradjevinarima…

u doba kad se sprema recesija u usd, prehrambeni sektor i lijekovi su najsigurnije investiranje, jesti se mora a i narkomana ce uvijek biti[lol]

IDEMO AP AP

davids:

Sutra prvi put ronimo oštro i duboko….i dalje se nastavlja korekcija u americi,crobex ide sutra nazad ispod 5k[cry] ”

netko bi u šoping, ha


jel ti to mene nazivas papkom?[proud]

Ja znam da si ti prava faca i da ulažeš u FNOI i REPO

Što se onog trezorca tiče, napravio sam peer group multipli i skup mi je

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


u doba kad se sprema recesija u usd, prehrambeni sektor i lijekovi su najsigurnije investiranje, jesti se mora a i narkomana ce uvijek biti[lol]

tako je! [thumbsup]

[lol]

SOLARIS na 875kn!!!

danas najniža razina u zadnje 2,5 godine,a tvrtka uopće ne posluje loše……


INSAJD: ” u doba kad se sprema recesija u usd, prehrambeni sektor i lijekovi su najsigurnije investiranje, jesti se mora a i narkomana ce uvijek biti[lol] ” tako je! [thumbsup] [lol]

Nije valjda da će i IPKK up, da i to vidim konačno [proud]
a LLRB [lol]


wunderkind: ” INSAJD: ” u doba kad se sprema recesija u usd, prehrambeni sektor i lijekovi su najsigurnije investiranje, jesti se mora a i narkomana ce uvijek biti[lol] ” tako je! [thumbsup] [lol] ” Nije valjda da će i IPKK up, da i to vidim konačno [proud] a LLRB [lol]

mislim da bi i balkanska ruta u tom slucaju frankfurt-minhen -zagreb-beograd mogla na burzu i da bi trgovanje ostvarilo velik uspjeh[thumbsup]

IDEMO AP AP

New Report

Close