Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što sad kupiti???

IGH, Tisak ?

Warren:

Što sad kupiti???

IGH, Tisak ?


ne još!

dan je pametniji od noći


Warren: ” Što sad kupiti??? ” IGH, Tisak ?

I jedno i drugo.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


ovo su glavni igrači na našem tržištu …

Mirovinci su ipak glavne face

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Preporučujem ipkk-r-a. Godišnje izvješće mora bit dobro.
Neće se više moćnadokupit ovako jeftino


fazan: ” ovo su glavni igrači na našem tržištu …” Mirovinci su ipak glavne face

Sada mirovinci, slazem se, ionako ZB Aktiv vise ne operira tako jako na nasem trzistu kao u Srbiji.

Sto kupiti?
Poklon supruzi, pustite malo dijonice

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Neka lagana iskrcavanja na gradjevinarima…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Conan O’B: ” fazan: ” ovo su glavni igrači na našem tržištu …” Mirovinci su ipak glavne face ” Sada mirovinci, slazem se, ionako ZB Aktiv vise ne operira tako jako na nasem trzistu kao u Srbiji.

Znači, od ovog pravilnika mirovinci preuzimaju ulogu market makera, što su dosada imali OIF-ovi?

Pa to baš i ne jamči neki rast.

P.S. opet vas dva fond menađera … 🙂 Jedan radi u RBA OMF, ali gdje drugi radi ?
[lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Priznajem, nemam muda upuštati se u Todorićeve dionice. Mada mi nešto govori da je Migros gotova stvar.

Kad neko pita što kupiti, dobro bi bilo da kaže koji prinos i u kojem vremenskom periodu očekuje. Tiask sam kupio na 1100, prodo na 1500, i juce vratio pola na 1370. Mislim da će IGH i Tisak odraditi 20% u mjesec-dva. Teška su vremena [huh] PLAG sam uzeo na 4300, i tu se nadam 50% do kraja godine itd. itd.


blueman: ” Conan O’B: ” fazan: ” ovo su glavni igrači na našem tržištu …” Mirovinci su ipak glavne face ” Sada mirovinci, slazem se, ionako ZB Aktiv vise ne operira tako jako na nasem trzistu kao u Srbiji. ” Znači, od ovog pravilnika mirovinci preuzimaju ulogu market makera, što su dosada imali OIF-ovi? Pa to baš i ne jamči neki rast. P.S. opet vas dva fond menađera … 🙂 Jedan radi u RBA OMF, ali gdje drugi radi ? [lol] [lol] [lol]

MA on ti ima samo jedan fond.
Zatvoreni za zaposlenike Kontrola Zracne Plovidbe.
TAko mi je rekao.
Ustvari uopce ne investira u dionice.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


” MA on ti ima samo jedan fond. Zatvoreni za zaposlenike Kontrola Zracne Plovidbe. TAko mi je rekao. Ustvari uopce ne investira u dionice.

Dionice su za papke. Ja investiram samo u FNOI i REPO

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close