Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KODT-R-A

prorjeđena kupnja, da neko opali 50 komada po bidu eto njega na 2750

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


U ponedjeljak se čelni ljudi fondova ali i neki bogati pojedinci koji su u kešu (Luković i ekipa) vraćaju sa skijanja i kreču sa ulaganjima.

Zašto misliš da je Luković u kešu?
Koliko ja znam Zaba je partner Agrokoru u ponudi za kupnju turskog Migrosa. Možda čovjek zna nešto što mi ne znamo, pa se prebacio u neke perspektivnije dionice. A i ova protekla navala na agrokorova izdanja bi mogla tako nešto sugerirat.


KODT-R-A

prorjeđena kupnja, da neko opali 50 komada po bidu eto njega na 2750

isto ko da ja kažem da neko opali 10 komada na JMNC po bidu eto je na 90.000

vidim da vas dosta želi kupiti KODT jeftino…[tongue]

Kada bacis zabu u vrucu vodu ona samo iskoci i malo se opece. Kada je stavis u hladnu i lagano je zagrijavas na kraju je skuhas zivu! [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Prati li tko pretovar na KOEI jesu li to mirovinci. Auuuuuuuuuuuuu[thumbsup]

tisak i belje zastoj dok žitnjak i mlinar rade – sada opet malo promjene

Što sad kupiti???

moram priznati da i mene “svrbe” prsti da krenem u dokup, ali onda pogledam indexe u europi i prodje me volja. jos je prerano [wink][lol]

two bad....milosh dead


Što sad kupiti???

nitko ne zna, najbolje sam odluči pa ćeš sam biti kriv ili zaslužan

ovo su glavni igrači na našem tržištu …

I love the Smell of Profits in the Morning


Što sad kupiti???

VART, a bježati iz Todinih pulena… imho

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


moram priznati da i mene “svrbe” prsti da krenem u dokup, ali onda pogledam indexe u europi i prodje me volja. jos je prerano [wink][lol]

zaboravio sam napisati da ameriku ni ne gledam jer mi onda dodje da prodam i ovo sto imam [shocked][lol]

two bad....milosh dead

New Report

Close