Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim i ja da ce se malo stabilizirati trziste[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Onaj tko ima KABU u top 10 nahebo je.

Nebi trebala korekcija.
MOzda stagnacija neko vrijeme dok se ovo vani ne sredi ali korekcija ne,.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Conan O’B: ” Ovo na KABI je smješno. s jednom dionicom ju bacit -26%. [sad] ” Ali ipak malo uvjerljivije nego Puris.

A zabog čega onda nema blokade ????????????????????????????, i kako se može preskočiti ostale u ask.u


ISTR +11% HMST +10% KOKA, KMKA i ACI +9% Ko kaže da je sve u minusu? [proud]

A SAPN, KMSK i SUNH ??
[lol] [lol] [lol] [lol]

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

kaba mi je 20% portfelja a ovo što se desilo potpuno je nebitno. Normalno da je čovjek prodai tu jednu kad je i sve ostale, što će mu jedna dionica. sutra to ponovo dolazi na svoje a i ovaj s prodaje po 336 će se najvjerojatnoije maknuti. Ako neće, ja ću drage volje kupiti. Ovo me podsjeća na JDPL kad se GRK iskrcao i potukao sve od 300 do 200 kuna prije oko godinu dana. na koliko je sad ono JDPL, ne pratim ga, oko 700 kn. Isto to očekujem na Kabi.[smiley]

zaključna cijena na dosta dionica je manja od današnje prve, pa bi mogli sutra još malo zaroniti.vidjet ćemo sutra dali je to dobar pokazatelj.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


gotovo sve se crveni – šta mislite kolege , hoće li i sutra ? jel’ na pomolu korekcija ? evo i VIRO se zacrvenio

Da…On se zadnji zacrveni kao što i zadnji pozeleni- jer šećer dolazi na kraju…[cool]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


zvone101: ” gotovo sve se crveni – šta mislite kolege , hoće li i sutra ? jel’ na pomolu korekcija ? evo i VIRO se zacrvenio ”

Sutra smo vjerojatno u plusu dionice u evropi su se oporavile a isti trend sljedi i amerika

Ako pratimo amere, onda smo sutra sigurno u plusu.
Tamo su se dionice oporavile[lol] , oporavio se i DJI[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Sutra prvi put ronimo oštro i duboko….i dalje se nastavlja korekcija u americi,crobex ide sutra nazad ispod 5k[cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Sutra prvi put ronimo oštro i duboko….i dalje se nastavlja korekcija u americi,crobex ide sutra nazad ispod 5k[cry]

Gatate li Vi iz dlana, kavenog soca, graha, staklene kugle ili… ?

[color=black][/color]


Sutra prvi put ronimo oštro i duboko….i dalje se nastavlja korekcija u americi,crobex ide sutra nazad ispod 5k[cry]

imamo jednako mišljenje što se tiče trenda ali otkuda Vam (samo zbog amera?) kolega da ronimo oštro i duboko ?[undecid]


davids: ” Sutra prvi put ronimo oštro i duboko….i dalje se nastavlja korekcija u americi,crobex ide sutra nazad ispod 5k[cry] ” imamo jednako mišljenje što se tiče trenda ali otkuda Vam (samo zbog amera?) kolega da ronimo oštro i duboko ?[undecid]

i ja se slažem i uvijek je bilo tako kad su tonili ameri tonuli smo i mi pa ni europske burze nisu pošteđene naše tržište je malo ko kap u okeanu ostaje nam da se nadamo se da će se oni preko bare brzo skulirat

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close