Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam kupio 120 komada po 370 i jucer 60 po 342.. prodavao nisam nit necu do 400.. ili dividende.. ovo samo uzimamo zalet [wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

u stvari da preoblikujem pitanje…tko je od nove godine prodavao HT?

Ja čekam svojih 6 dionica pa ću onda vidjeti što dalje….

Današnji bid je bolji od jučerašnjeg aska! Carpe diem!

IPO ne diram.. osim ako ne ode do 500..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ja sam jučer uzeo 72 komada…
nema pro(e)daje…


Lukavo je ovo. menađeri odu na skijanje , u međuvremenu mali drhtavci majstorski spuste cijene kako ni najsposobniji menađer nebi uspio. I kad se vrate fino jeftino pokupuju. A mali se vrate sjekirama i lopatama, kad za drugo ni nisu.

Informacija iz prve ruke (od poznanika prijatelj).
Dva su managera na skijanju dobila gripu,
doktor im predvida oporavak do kraja drugog tjedna,
ali zato kada oni ozdrave………[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

PBZ INVESTOR - nikad vise!

ja sam dokupio na 365, 375 i 336, svojih 5 paketa od IPO nisam dirao
[cool]

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


tenkista: ” Lukavo je ovo. menađeri odu na skijanje , u međuvremenu mali drhtavci majstorski spuste cijene kako ni najsposobniji menađer nebi uspio. I kad se vrate fino jeftino pokupuju. A mali se vrate sjekirama i lopatama, kad za drugo ni nisu. ” Informacija iz prve ruke (od poznanika prijatelj). Dva su managera na skijanju dobila gripu, doktor im predvida oporavak do kraja drugog tjedna, ali zato kada oni ozdrave………[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

jao nama ako ovisimo o 2 menadžera, prodajem sve odmah

Ako mirovinci igraju neku igru šta onda čekaju investicijski fondovi? Lijepo su u minusu ove godine,još ako nastave kako će se onda ponašati ulagači? Ako ima netko želju za odgovorom…


” jao nama ako ovisimo o 2 menadžera, prodajem sve odmah

Nisu 2 al bome nije ni puno više. Po meni, krug od 9-10 ljudi

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Mislim da nema puno brige i da ovo neće dugo trajati. Fondovi su i sami osjetili onu zadnju korekciju jer je dosta para izvučeno, to više u tolikoj mjeri neće dozvoliti. Oni su i izazvali korekciju i igrali se s nama dok i njima nije počelo gorit.
Kako je sve ovo zanimljivo gledati, pa da nema fondova i njihove reakcije mi bismo se sami uništili, par dana ih nema i sve ide nizbrdo. Ali mislim da smo i mi sazrijeli i da više nećemo sami dozvoliti onakav tobogan! Drhtave ručice su mnoge otpale u zadnjoj korekciji zato se i nadam da nećemo baš previše nizbrdo idućih dana! A usto su tu i mirovinci prepuni para!
Stoga, nemojte da sami gubimo novac a i dignitet… Pitanje je dana kad ćemo prema gore!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ide promjena smjera![thumbsup]


Ide promjena smjera![thumbsup]

na cemu??gdje

No pain no Game

New Report

Close