Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2 Chill: Pa ima, posebno za strane investitore…

netko pobrao 400 kom. JDPL

Aj nek se neko istrpa na INGRI pa da dokupim, di sam ja na bidu ne pada [angry]

Lukavo je ovo. menađeri odu na skijanje , u međuvremenu mali drhtavci majstorski spuste cijene kako ni najsposobniji menađer nebi uspio. I kad se vrate fino jeftino pokupuju. A mali se vrate sjekirama i lopatama, kad za drugo ni nisu.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2986410/index.do;jsessionid=E7217E1BDBB11B363AFE5BF4BC26924B.1

Potpisan sporazum… [thumbsup]

jel’ to HT na najnižoj do sada ?


jel’ to HT na najnižoj do sada ?

Nije. Mislim da je 331 bilo dno

320 kuna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

netko se igra i želi kupiti IGH po 14,444.44


zvone101: ” jel’ to HT na najnižoj do sada ? ” Nije. Mislim da je 331 bilo dno

ht 320,01kn najniže


netko se igra i želi kupiti IGH po 14,444.44

[cool]


Lukavo je ovo. menađeri odu na skijanje , u međuvremenu mali drhtavci majstorski spuste cijene kako ni najsposobniji menađer nebi uspio. I kad se vrate fino jeftino pokupuju. A mali se vrate sjekirama i lopatama, kad za drugo ni nisu.

[smiley][smiley][smiley]
mi šljakeri radimo i lopatama i špekuliramo na burzi nebi li nekako nešto više stekli, a medžeri fino uživaju na skijanju, i još će nas onda iskoristit[huh][smiley]

Moderatora treba zabranit!!!

New Report

Close