Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Majstori moji ove naše male burze…a što reći nego…

[img]http://www.centar.hr/forum/attachment.php?attachmentid=934&stc=1&d=1196267509[/img]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ups…da me se krivo ne shvati…nije ironija…[smiley][smiley][smiley][wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ja protiv crobexa u zadnjih 30 radnih dana. Koristio sam bazni index s bazom 100,00 u 14.11.; crobex je plava linija, crvena linija je moj portfolio.


laser: ” sve vas čitam i nikaj vam ne paše.kukali smo dok je padalo sad je problem kaj raste.najpametnij je isključit se na godinu dvije.naravno i biti 100% u dionicama.[thumbsup] ” Pa to mi i je strategija za naredne 4 godine. Dokupljujem ili ulazim u nove pozicije samo u korekcijama. I mogu ti reci mirno spavam. U medjuvremenu priljev friskog kapitala => gomilam na racunima => kada dodje korekcija upucavam na burzu. Po mojem iskustvu do sada definitivno jedini pravi nacin.

mislim da je premalo korekcija na tržištu da bi se ulazilo samo u njima , a i između je na domačem tržištu ali i u okruženju išlo previše u toku godine gore da bi se čekalo samo na korekcije.ako ide recimo crobex gore 30 % a onda u korekciji 12% dolje onda pogledaj koliko gubiš . ja skroz po malo kupujem dionice i mogu ti reči da je tako prinos veči .
ali svejedno treba imati slobodnih sredstava cca 10 % portfelja i onda ulaziti kad svi plaču i govore da nema večeg sranja od burze

Evo, jos malo podataka za ovu godinu…
Prosjecne protrgovane cijene, gdje je zadnja cijena u odnosu na prosjecnu godisnju protrgovanu…Prometi po dionicama…itd…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

neumorni Dejavue kapa dolje!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Svaka čast, jako korisni podaci onima koji znaju zašto su korisni! Svakako stavi i zaključne cijene u ponedjeljak popodne. Hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Naravno…bit ce sve tu;) Cime se otrijeznim[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

kolegu Dejavue za predsjednika![thumbsup]

[color=blue]Hrvatsku očekuje usporavanje rasta pod ruku s inflacijom[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hrvatsku-ocekuje-usporavanje-rasta-pod-ruku-s-inflacijom,5317.html


Evo, jos malo podataka za ovu godinu…
Prosjecne protrgovane cijene, gdje je zadnja cijena u odnosu na prosjecnu godisnju protrgovanu…Prometi po dionicama…itd…

Svaka čast Dejavue. Hvala.

No respect


Hvala , hvala [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close