Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde da krene malo i KODT povlaštena… skinuto 50 komada do 4550………
THNK 11500…opet na starim pozicijama…….
ADPL se budi….

Scio me nihil scire

Oprostite ,zaboravio sam navesti u gornjem postu” Za ljubitelje plastike”[thumbsup][thumbsup]


green bull is back[cool]
burza je popizdila[thumbsup]

Ocito su fond manageri saznali da mi je danas zadnji dan blejanja u ZTM ove godine, pa hoce da me s debelim zelenilom isprate na docek nove godine [lol]

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


bosanac: ” green bull is back[cool] burza je popizdila[thumbsup] ” Ocito su fond manageri saznali da mi je danas zadnji dan blejanja u ZTM ove godine, pa hoce da me s debelim zelenilom isprate na docek nove godine [lol]

ja se isto nadam happy end zadnjeg dana trgovanja u godini…[thumbsup]
u principu sve se svodi na to….zadnja cijena u godini, zar ne? [pray]

Polako sa slavljem.Imamo jos Ponediljak do 14h.[cool]

iskreno ovo mi se ne svidja ,bolje da su to sacekali u 2008.,bas sam se navikao ni vrit ni mimo[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

crobex probio 5200

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Jedan meni dragi fond fino napucava neke svoje ljubimice, pa naravno, mora se doc do 40% na godisnjoj razini, a jos samo 2 dana…

Jel ide HT na 100 maraka???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ovaj VIRO mi je zakon. koja se tu tredjdanja odigravaju …
evo ga na 1.610 nakon što se lupalo po 1.680 cijeli dan

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Jel ide HT na 100 maraka???

375 kuna? Morao bi netko potegnuti nekoliko miliona kuna. da se možda to ne sprema? AZ fond? kad vidim kako lupaju po Konzumu, ništa nije nemoguće. Konzum na 90.000


Poslovni dobiva novog vlasnika, a mi forumaši nemamo pojma o tome? [cool] http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=22838&Itemid=2

Biti će zanimljivo u 03.08. kad bussines hr postane dnevni list…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close