Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znam da upadam kao padobranac sada, ali treba mi podvrda da je danas zadnji dan trggovanja u ovoj godini? Hvala![smiley]

U ponedjeljak ali do 14 sati!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Znam da upadam kao padobranac sada,
ali
treba mi podvrda da je danas zadnji dan trggovanja u ovoj godini?
Hvala![smiley]

Radi još u ponedjeljak, skraćeno do 14h.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

dali ima jos netko problema sa burzovnim monitorom brok. kuca RAST?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

sa zakasnjenjem od uru i po proradio [sad]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

ADRS-P-A 565!

Davno nije bio na ovim visinama.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Konjica na HT na 352 preko 1M kuna. Moglo bi i ovo gore do kraja godine.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


inquirer: ” … da ne citiram sve… ” Gle, slazem se ja s tobom ako imas “onaj” feeling da treba izici van onda si dobro postupio. Sve ovo sto si nave stoji iako je to vidjenje nekih analiticara a kao sto rekoh nitko nema kristalnu kuglu. Zadnjih par godina se govori kako je sve napuhano i kako nije normalno pa sljedece godine ode jos vise gore. Dobro se sjecam VDKT na 120 kuna kada su govorili da to nije normalno da to mora ici dolje. Pa ista prica na 350kn kada su svi prognozirali slom burze. Osobno mi se cini da do ulaska u EU nema brige. Ponovno, slazem se sa svime navedenim u tvojem postu ali biti ce tu pristupnih fondova, ulazaka stranog kapitala sve vise, raznih preuzimanja itd…. Ja na tome nekako temeljim svoj optimizam. Malo sam analizirao ostale zemlje koje su ulazile u EU i sve do jedne su imale slican patern na burzama. Ne vidim zasto bi mi bili iznimka. Naravno, ako odvali meteor negdje ili dodje do WW III biti ce drugacije ali za sada ne vidim razloga za neku pretjeranu brigu.

Mudro zboriš.
A i jednostavna činjenica je da privatizirane firme rade bolje nego prije , a kod neprivatiziranih postoji veliki prostor za napredak (nakon bar djelomičnog privatiziranja koje će forsirati EU , a kočiti lokalni političari) u slijedećih nekoliko godina.

Ajde baš lijepo sve raste.
Jel bi možda mogli Ingru prema 56 000 vratiti?
KAko mi se čini umrtvilo se već drugi dan na prodaji..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Konjica na HT na 352 preko 1M kuna. Moglo bi i ovo gore do kraja godine.

hugo, kraj godine je danas[huh]
bar za burzu[bye]

Moderatora treba zabranit!!!

na 31.12.07. isto očekujem rast jer je to zadnji dan u ovoj godini te će s tim danom revalozirat i zaključit portfelje svi instutucionalni investitori kao i brokerske kuće koje upravljaju portfeljima. vjerojatno upravo iz tog raloga Burza i radi taj dan.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

zajeb…jos i pon[embarass][rolleyes]

Moderatora treba zabranit!!!


na 31.12.07. isto očekujem rast jer je to zadnji dan u ovoj godini te će s tim danom revalozirat i zaključit portfelje svi instutucionalni investitori kao i brokerske kuće koje upravljaju portfeljima. vjerojatno upravo iz tog raloga Burza i radi taj dan.[smiley]

He,he , sva (ne)sreća je da ove godine nema toliko borbe za vodeća mjesta po prinosima fondova, prošle godine su bile igrice na nekim dionicama. Lupalo se po bidu po dionicama konkurencije, i obrnuto.
KAko je ove godine sa 2. mjestima, Ilirika je 1. i dioničkim i mješovitim, a 2. mjesta da li su upitna?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close