Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa na grudi onom tko ti je razmontirao stranku, crni sine? [lol] [lol] [lol] Dobro je rekao Ante, ko guske u magli…

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Ubilo Benazir Bhutto i ameri odmah zarone. DOW -1.42%, NASDAQ -1.75%. Interesantno. Mada mislim da je to dobra prilika za ulet, tesko da joj se stanje moze pogorsat…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Moguci Christmas run i usminkavanje prinosa??

Moram priznati da nisam čuo za ovaj izraz. Da niste kojim slučajem mislili na Santa Claus rally ili year-end rally. Inače pojam koji označava rast cijene (ponekad i pad) u tjednu između Božića i Nove godine. Cilj mu je ušminkavanje prinosa, izbjegavanje poreza, trošenje bonusa i sl.

Nadam se da ovo je Santa Claus rally i da nakon njega slijedi January Effect.


Ubilo Benazir Bhutto i ameri odmah zarone. DOW -1.42%, NASDAQ -1.75%. Interesantno. Mada mislim da je to dobra prilika za ulet, tesko da joj se stanje moze pogorsat…

Uvijek može biti gore! [lol]

La vita e bella!

Ono “guske u maglu” je rekao Stipica (Radić), a Ante je – stoposto – plagirao… [lol]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

Gledam danas po internetu. Nisam našao niti jedan natpis o jučerašnjoj transakciji od 20 kuna na Purisu. Meni je prosto nevjerojatno da broker prihvati zahtjev za takvom transakcijom kojom je prodavatelj u minusu. Tih 20 kuna prometa ne pokriva ni troškove brokerske kuće, a blokira trgovanje dionicom (kojeg u globalu niti nema tom dionicom), ruši cijenu 90% i maltretira cijeli mehanizam koji se nakon takve transakcije morao pokrenuti (ZSE, Uprava Purisa).
Druga stvar bi bila da se radi o transakciji koja je ostatak od neke veće transakcije.

RealBear:

* Ivekovo navijenje za HDZ.

For the record – ja sam uvijek bio HSP-ovac jedini je problem sto sam po svoj prilici ostao bez stranke pa mi je malo vakum…. [embarass]


to se zove prilivoda, malo do podne malo od podne kao onaj iz SDA-šefko[tongue]

dan je pametniji od noći

RealBear:

* Ivekovo navijenje za HDZ.

For the record – ja sam uvijek bio HSP-ovac jedini je problem sto sam po svoj prilici ostao bez stranke pa mi je malo vakum…. [embarass]

I ja sam bez stranke. Ivek , idemo kupit školu u Kumrovcu i osnovat Domobransko -ulagačku stranku ?

Dobro došao,Darko09….[thumbsup]

Ma bear zaboravio si jednog od najpredanijih,najvrijednijih i najzatajnijih kolega i tu neprevdu prosto imam potrebu ispraviti

dejavue[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

iso miki, promet ine na otvaranju 1 390 000 kn i to u 2 transakcije!

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Dobro došao,Darko09….[thumbsup]

Hvala curo !

New Report

Close