Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega inquirer, za 30% kupite neku nekretninu, 40% stavite u banku, a 30% ulazite i dalje u dionice ako ne na nasoj burzi onda ne nekoj u regiji, mislim da je to prihvatljiv omjer rizika i zarade[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ma volim ja Febu, jer je veći brbljavac od mene (ima veći prosječni broj postova), što i nije jednostavno…
Najveći je problem što se ukoturao u cijelu priču, a zapravo se niti nije na njega odnosilo.

No respect

SLK, nema veze bar smo malo prodiskutirali i ktome još total izvan teme.
[wink][thumbsup]
Cheers![yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Opet offtopic ali puknut ću ako ne progovorim…

Iskreno da priznam ja sam vagao neko vrijeme na koji ću se forum prijaviti… Mojnovac mi se učinio nekako, šta ja znam, elitistički i pomalo mizantropski. Ovaj forum je životniji i ima dušu.

Ne znam šta mi se više sviđa:

* Fore i homor majstora (Asko, SLK, Alien, Posejdon).
* Ivanino pisanje u crticama.
* Borba suntzu/apox/karoje protiv svih (to sam čak naknadno išao čitati)
* Prepotentnost Bluemana, plavog i matrixa
* Altruizam Tune, slazica, quarka, leona
* Mine i navlakuše od ekipe koja je prva počela pisati.
* Čuđenje ekipe s HT topica kad je krenulo prema dolje.
* Crni humor deimosa.
* Prozac overdose-om induciran opitimizam – valentine, tenkista, laser, ekipa sa IGH
* Ivekovo navijenje za HDZ.
* febina i SLK-ova neumornost
* brlogaši + wannabe grizli mig29
* znanje ekipe na brodarima
* pitanja supera24
* Jezičine kajmana, bibera
* Ma još more likove čiji me postovi razvesele.

Što ne znači da SLK i drugi nisu u pravu kad kažu da bi kvaliteta postova (pogotovo na komentari trgovanja) morala biti bolja [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

* očajnu potrebu za slomom burze RealBeara

nisi ti novi … prokužit ćemo mi tebe.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

@RealBear

a Zgubidan?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

ajooooj, a Zgubi je jedan od prvih kojeg sam primjetio [smiley]

Tuna, Tuna… u svog RealBear-a sumnjaš [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Opet offtopic ali puknut ću ako ne progovorim…

Iskreno da priznam ja sam vagao neko vrijeme na koji ću se forum prijaviti… Mojnovac mi se učinio nekako, šta ja znam, elitistički i pomalo mizantropski. Ovaj forum je životniji i ima dušu.

Ne znam šta mi se više sviđa:

* Fore i homor majstora (Asko, SLK, Alien, Posejdon).
* Ivanino pisanje u crticama.
* Borba suntzu/apox/karoje protiv svih (to sam čak naknadno išao čitati)
* Prepotentnost Bluemana, plavog i matrixa
* Altruizam Tune, slazica, quarka, leona
* Mine i navlakuše od ekipe koja je prva počela pisati.
* Čuđenje ekipe s HT topica kad je krenulo prema dolje.
* Crni humor deimosa.
* Prozac overdose-om induciran opitimizam – valentine, tenkista, laser, ekipa sa IGH
* Ivekovo navijenje za HDZ.
* febina i SLK-ova neumornost
* brlogaši + wannabe grizli mig29
* znanje ekipe na brodarima
* pitanja supera24
* Jezičine kajmana, bibera
* Ma još more likove čiji me postovi razvesele.

Što ne znači da SLK i drugi nisu u pravu kad kažu da bi kvaliteta postova (pogotovo na komentari trgovanja) morala biti bolja [wink]


pozdrav real bearu.. sve najbolje u novoj godini, iako se nadam da na burzi bas nece biti po tvom[wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


* Ivekovo navijenje za HDZ.

For the record – ja sam uvijek bio HSP-ovac jedini je problem sto sam po svoj prilici ostao bez stranke pa mi je malo vakum…. [embarass]

skype - ivek1234


* Čuđenje ekipe s HT topica kad je krenulo prema dolje.
* Prozac overdose-om induciran opitimizam – valentine, tenkista, laser, ekipa sa IGH
* Ivekovo navijenje za HDZ.
* pitanja supera24

Cijeli post je jedan od najboljih ikad na ovom forumu, a izdvojio sam dio za “hall of fame” . [lol]

No respect

RealBear:

* Ivekovo navijenje za HDZ.

For the record – ja sam uvijek bio HSP-ovac jedini je problem sto sam po svoj prilici ostao bez stranke pa mi je malo vakum…. [embarass]

Pa na grudi onom tko ti je razmontirao stranku, crni sine? [lol] [lol] [lol] Dobro je rekao Ante, ko guske u magli…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Hahaha dobar dobar

New Report

Close