Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HUPZ,počistilo do 2550,00[cool]

TISAK I ULPL mi uljepsali novu godinu[lol] Kakva rasprodaja,jeste li ludi[huh]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Prati li netko forum moj novac?
Što je bilo s Clusmasom?

HUPZ,počiščeno do 2600,00[cool]

Evo jedan zanimljivi clanak.http://www.seebiz.eu/hr/burze/u-potrazi-za-%c2%abtromim%c2%bb-dionicama,5086.html


Uff kako me nerviraju stalno ovi veliki nalozio za na prodaju JDPLa. Umjesto da mirovinci ulaze, ovi prodaju… prestrašno

Nevjerojatno je koliko je prodavaču važno da cijena na prodaji ne pređe 730 kn

Jel bude kakve normandije?

Više od 95,7 milja prometa i index u plusu 1,27%[thumbsup]
Nije loše[wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Više od 95,7 milja prometa i index u plusu 1,27%[thumbsup] Nije loše[wink]

jaako dobar dan[thumbsup][smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

mravak:

Više od 95,7 milja prometa i index u plusu 1,27%[thumbsup] Nije loše[wink]

jaako dobar dan[thumbsup][smiley]

Ako je to najava za slijedeću godinu, bit će još puno veselja
[thumbsup][smiley]

Nevjerojatno koji izračuni porast i pada cijene pogotovo na HT-u pa zar se to doista ne može ispraviti , a sve u duhu boljeg informiranja (zar je razlika između 361 i 352 -0,60%) stvarno ne shvačam zbog čega razlika u izvještavanju u odnosu na ZSE,
Ljudi iz PD dajte se malo potrudite na sinhronizaciji sa ZSE.

Inače svim ljudima dobre volje SRETAN BOŽIĆ i SVE NAJBOLJE u Novoj 2008 god. puno zdravlja sreće i veselja te nadprosječnog uspjeha u ulaganjima.
Pozdrav svim forumašima.


inquirer: ” Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit. ” Nemam kristalnu kuglu ali mislim da si fulao. Priblizavamo se polako EU i po meni to je generator slijedecih par godina.

Ne znam, jednostavno sam odlučio malo stati. 2007. je bila zbilja dobra. Vrlo je moguće da tržište nastavi rasti, jer: mirovinci su puni para i još će dugo bit puni para jer prve isplate počinju kad ono, za ca 10 g. Isto tako, približavamo se ulasku u eu.
Ali morate se složit da je omjer prinosa i rizika pri današnjim cijenama značajno narušen. Hoću reći da je rizik sve veći, a mogući prinosi sve manji. Glavni razlozi za izlazak su: početak restriktivne kreditne politike u HR koja će potrajati (odnosne manje ekspanzivna kreditna politika nego što je bila u razdoblju od 2004-2007), nagli rast životnih troškova (nafta…) i značajno usporavanje američkog gospodarstva. Mislim da mi nećemo biti imuni na globalna kretanja, a Kreditnu politiku držim izrazito bitnom u HR.
Eto, lova ide na neko vrijeme u banku na ca 5% godišnje[cry]. Naravno i dalje pratim tržište i dalje sam na forumu, čekam povoljnu priliku.
Sve najbolje svima u novoj 2008.

Trend is your friend.

New Report

Close