Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo Tisak u blokadi

Koju ćemo sljedeću?


SLK:

asdfgh123: ” Stvarno ne razumijem da čovjek može zadati nalog za kupnju vrijedan 250 kuna i da se može provesti transakcija na 20 kuna, a da nije ostatak od neke veće transakcije. Baš me zanima preko koje brokerske kuće je to realizirano. ” Ajmo kvrcut sad jednu po 400 da vidimo šta će bit, hoće opet rušit. I tak je dosadno danas.”

sad ću je ja uvrstit u “TOP 10-2008.” i onda slijedeće godine udarit po 400[lol] [thumbsup]


hehe, dobar…

No respect

Tisak zavrsava danas na 1245, a Puris-u je samo nebo granica

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit.

Trend is your friend.


Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit.

Ideesh… 🙂 Kakav je uopće feeling rasprodati baš cijeli portfelj? Kud ćeš s tom silnom lovom? 🙂

Moje skromno mišljenje je da će 2008. i dalje biti jako dobra za investitore na HR tržištu. Ne tako suluda kao protekle dvije, ali i dalje vrlo pozitivna. Iako je dosta dionica skupo i dalje ima ponešto onih koje su povoljne (mahom blue chipovi).

Svako dobro svima u 2008!

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit.

Hvala, nešto sam kupio.[tongue]


Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit.

Ja se zadnjih dana bavim mišlju da sve prodam ali još nisam, jer vidjeli smo da se burza ponaša suprotno od očekivanja većine a većina očekuje rast odmah u novoj godini. Da nisu mirovinci uletili vjerojatno bih sve prodao a ovako je zasad hold!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


inquirer: ” Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit. ” Ja se zadnjih dana bavim mišlju da sve prodam ali još nisam, jer vidjeli smo da se burza ponaša suprotno od očekivanja većine a većina očekuje rast odmah u novoj godini. Da nisu mirovinci uletili vjerojatno bih sve prodao a ovako je zasad hold!

sad barem imaš priliku rasprodati portfelj po većoj cijeni.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit.

Nemam kristalnu kuglu ali mislim da si fulao. Priblizavamo se polako EU i po meni to je generator slijedecih par godina.

skype - ivek1234

Uff kako me nerviraju stalno ovi veliki nalozio za na prodaju JDPLa. Umjesto da mirovinci ulaze, ovi prodaju… prestrašno


Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit.

aha to si sigurno ti bio taj koji je danas dijelio lošinjsku i liburniju. svaka pohvala, bila je to vrlo nesebična gesta [wink]


Ja upravo rasprodao kompletan portfelj. Jednostavno više namam ideja što kupiti, ovo što valja mi se čini skupo, a ovo što je jeftino je ili netransparentno i nelikvidno ili fundamentalno loše. Čekam priliku. Nekak imam osjećaj da će tržište u 2008. kilavit.

sad si rasprodao portfelj?? [cry]

Cookie Monster

New Report

Close