Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepo je netko na Viru potegnu.o
Dobar danas Santa Clause run..

Istovremeno nekoliko vecih naloga se pojavilo na vise dionica, ukljucujuci Viro. Valjda mirovinci, znas da malo duze spavaju

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

crobex u PLUSU +0,24[thumbsup]

dan je pametniji od noći


asdfgh123: ” Stvarno ne razumijem da čovjek može zadati nalog za kupnju vrijedan 250 kuna i da se može provesti transakcija na 20 kuna, a da nije ostatak od neke veće transakcije. Baš me zanima preko koje brokerske kuće je to realizirano. ” Ajmo kvrcut sad jednu po 400 da vidimo šta će bit, hoće opet rušit. I tak je dosadno danas.

sad ću je ja uvrstit u “TOP 10-2008.” i onda slijedeće godine udarit po 400[lol] [thumbsup]

Veliki promet i na INGRi danas.

Opet neke budale na ATGR.
Vjerojatno sam ja navukao ovih 1.6 mil. kn na kupnju..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Opet neke budale na ATGR. Vjerojatno sam ja navukao ovih 1.6 mil. kn na kupnju..

Možda. Ali je puno strašnije ako ste navukli nekog da proda dvije dionice Purisa.
[smiley]

Danas kao da se zauzimaju pozicije,neki ne čekaju 2008.Mislio nešto dokupit jeftino……. [undecid]

CROBEX ponovo probio 5100 bodova. Neka se više ne spušta ispod.


Možda. Ali je puno strašnije ako ste navukli nekog da proda dvije dionice Purisa.
[smiley]

… i dovede trgovanje u blokadu.

Puris d.d. – obustava trgovanja

Poštovani,
Sukladno članku 185. Pravila Zagrebačke burze privremeno se obustavlja trgovina redovnim dionicama PURIS d.d. (Ostvaren je pad cijene od 90,31%).
Zagrebačka burza zatražila je očitovanje od navedenog društva.
Radi sprječavanja štete za investitore, odnosno sprječavanja narušavanja povjerenja u trgovinu vrijednosnim papirima obustavlja se trgovanje gore navedenim vrijednosnim papirima do daljnje obavijesti.

Baš me zanima kako će se Uprava očitovati?[tongue][embarass][angry]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

tisk-r-a je korak do blokade

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Čak se i Vis vraća na razinu iznad 130 kuna.

Petrica se budi….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close