Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


PURI-R-A je na -90 % uz promet od 20 kuna [thumbsup]

Što je najbolje netko je htio kupiti 25 komada po 10 kuna (ukupno 250 kuna). Nevjerojatno.


Znam da ulažu vani, ali imaju vjerojatno i koju dionicu u Hr. I AC Rusija ulaže u Rusiju [smiley]

Nemaju. Osim ako npr Sanmina Corp i slično brojiš kao naše… a i onda mislim da opet nemaju

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


PURI-R-A je na -90 % uz promet od 20 kuna [thumbsup]

To Podravka nakmjesta preuzimanje, kazem vam ja.
Mozda im je slaba sezona purana bilia..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

I onda danas za vrijeme dnevnika NOVE TV kada ljudi gledaju one tickere u donjem lijevom uglu i kad vide da je Puris -90% mislit će ko zna šta se desilo, propada firma….. za ovakve bi bilo stvarno bolje da nisu ni izlistane

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


asdfgh123: ” Znam da ulažu vani, ali imaju vjerojatno i koju dionicu u Hr. I AC Rusija ulaže u Rusiju [smiley]” Nemaju. Osim ako npr Sanmina Corp i slično brojiš kao naše… a i onda mislim da opet nemaju

Onda ok. Nemam udjele kod njih pa ih nisam niti gledao strukturu ulaganja..
Onda je*iga. Biće bolje nagodinu.

Al nije niti daleko da firma propada….
To se slazem, Dnevnik Nove TV i Kopljarevo analiziranje dionica..strasno.
Nek se ugleda na Sprajca, covjek fino i knjigu izdao., evo bas citam njegove blogove i tip ima infoa vise od Plavog..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


I onda danas za vrijeme dnevnika NOVE TV kada ljudi gledaju one tickere u donjem lijevom uglu i kad vide da je Puris -90% mislit će ko zna šta se desilo, propada firma….. za ovakve bi bilo stvarno bolje da nisu ni izlistane

I sad kad pogleda čovjek tržišnu kapitalizaciju. Vlasnici tvornice Puris u jednom danu izgubli 90% vrijednosti.

Stvarno ne razumijem da čovjek može zadati nalog za kupnju vrijedan 250 kuna i da se može provesti transakcija na 20 kuna, a da nije ostatak od neke veće transakcije.

Baš me zanima preko koje brokerske kuće je to realizirano.

Ne bi me cudilo da je neki forumas rusi sa 20 kn kako bi je stavio u top 10 za 2008 [rolleyes][rolleyes]
Ili takve pi..darije padaju samo meni na pamet[proud]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Stvarno ne razumijem da čovjek može zadati nalog za kupnju vrijedan 250 kuna i da se može provesti transakcija na 20 kuna, a da nije ostatak od neke veće transakcije.

Baš me zanima preko koje brokerske kuće je to realizirano.


Ajmo kvrcut sad jednu po 400 da vidimo šta će bit, hoće opet rušit. I tak je dosadno danas.

No respect

Lijepo je netko na Viru potegnu.o
Dobar danas Santa Clause run..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


asdfgh123: ” Stvarno ne razumijem da čovjek može zadati nalog za kupnju vrijedan 250 kuna i da se može provesti transakcija na 20 kuna, a da nije ostatak od neke veće transakcije. Baš me zanima preko koje brokerske kuće je to realizirano. ” Ajmo kvrcut sad jednu po 400 da vidimo šta će bit, hoće opet rušit. I tak je dosadno danas.

Vidiš mogli bi osnovati jedan fond za takve stvari.
[proud]

New Report

Close