Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne ocekujem nista posebno, ljudi na godisnjem, blagdani, pripreme za novu, itd… iza nove godine ce se tek pocet trgovat kako spada…

ja mislim da će fondovi probati još malo spustiti cijene, vjerojatno na malim volumenima…ipak im je potreban zdrav rast od početka godine…ja inače čekam sa povećom količinom casha (margin)…vidjet ćemo…još se sijećam kraj prošle godine kad mi je portfelj lijepo zaronio, a najviše snba, sa 390 na 327


eto prema najnovijim prognozama analitičara (Stojić,Varga i drugi), izvor zadnji broj Business.Hr u 2008. nam predstoji dalnji rast brodara i građevinara i to osobito ATPL, ULPL, INGR i DLKV.
nešto slično prevdidjeli smo i mi na forumu, možda nas gospoda analitičari jednostavno kopiraju i kradu naše ideje i prognoze.[smiley]

Evo što kažu vrli danski analitičari za razliku od naših:http://www.blic.co.yu/ekonomija.php?id=24662


Evo što kažu vrli danski analitičari za razliku od naših:http://www.blic.co.yu/ekonomija.php?id=24662

Vrlo respektabilan sajt nema sto. Odmah rasprodajem sve, ukopavam se oko kuce i spremam za III World War. [lol] [lol] [lol] [lol]

Procitati “Najvece svjetske financijske krize” – Kindleberger i Aliber pa ce stvari biti puno jasnije. Ovakve stvari se jednostavno NE MOGU predvidjeti.

Po meni ovo je puno bitnija vijest:

http://www.blic.co.yu/sport.php?id=24834

skype - ivek1234

Moguci Christmas run i usminkavanje prinosa??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Čitam danas ovaj forum i ne mogu, a glasno ne primjetiti neke stvari….Forum je pun novih nickova kojim je zajedničko da dižu u nebesa one dionice koje su u 2007.g. odradile najveći rast…..Svi oni očekuju da će se ista stvar desiti i u narednoj godini….Čast izuzecima….
Starih usera je nažalost sve manje, ili su pak počeli pisati pod drugim nickovima….Šteta…

SRETAN BOZIC SVIMA[smiley
a onima koji neslave bozic sretni blagdani

ne mari za male stvari i ostat ce male

Nije to baš tako. Prije godinu dana je bilo puno manje korisnika pa je lakše bilo pamtiti imena.


Moguci Christmas run i usminkavanje prinosa??

Santa Clause run. Da. Vrlo izgledno.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Mislim da većina novijih korisnika nije zlonamjerna, nego jednostavno neiskusna po pitanju procjene kretanja tržišta. Ali je činjenica da je došlo do osipanja starih forumaša, gdje brojim registrirane krajem 2005. pa do kraja 1Q06. To je prva generacija, utemeljitelji ovog foruma.

No respect

u ova dva dana očekujem male promete, uz lagani rast[proud]
sretni blagdani svima koji slave[smiley]

Moderatora treba zabranit!!!


Nije to baš tako. Prije godinu dana je bilo puno manje korisnika pa je lakše bilo pamtiti imena.

Ak nije tako gdje su onda Elvar, Nathan, Quark itd da ne nabrajam? Dobro je kolega Flyer primijetio i nije jedini koji tak misli.

New Report

Close