Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Netko me vec 2 sata lipari na ATGR. Sad opet, brzi je od mene svaki put. Jao…

Čestitam kolega na okrugloj brojci postova!
Samo naprijed.
Gušt je čitati tvoja razmišljanja i analize. [thumbsup]

La vita e bella!

dali se to meni cini ili su bikovi postali “malo” nervozni. na HT se postavlja teska artiljerija za obranu kote 360[proud]

two bad....milosh dead

Morao sam provjeriti prije blagdana, i vidi čuda… Penzići digli moje faforite[proud][proud][proud]

VIro, HT, INA… e još da mogu pomoći na čađari…[pray]

To nam je za sretan Božić!

E da je ovakav promet na HT svaki dan…[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

na HT-u pojedeno 7000 milja komada po 360 u roku odmah [shocked] bikovi su definitivno nervozni[thumbsup]

two bad....milosh dead

uživancija je bila ovo gledat zadnjih 15 minuta……

Scio me nihil scire

Tko će sad dočekati četvrtak, poludjet ću.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Tko će sad dočekati četvrtak, poludjet ću.

Ma uzivaj u Bozicu, nema beda [thumbsup]

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Wiking, pa ne damo valjda HT po 370 [proud]


blueman: ” Netko me vec 2 sata lipari na ATGR. Sad opet, brzi je od mene svaki put. Jao… ” Čestitam kolega na okrugloj brojci postova! Samo naprijed. Gušt je čitati tvoja razmišljanja i analize. [thumbsup]

Istina,kolega ima jake komentare,pogotovo kad te onako sa visoka popljuva….samo tako naprijed!
[thumbsup]
Usput,jak je i kolega tenkista…..lik je legenda!


Wiking, pa ne damo valjda HT po 370 [proud]

HA nema predaje-NEMA PRODAJE[huh] [sealed]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


zmrklic: ” Wiking, pa ne damo valjda HT po 370 [proud] ” HA nema predaje-NEMA PRODAJE[huh] [sealed]

A ko zna šta je pamento , ja necu, di bi s tolikim parama, planirao sam da će ht otic na 400, a da zato vrijeme INA nece narast, pa prekrcat ht na 400 u INU na 2500, naravno , što se babi snilo ….

New Report

Close