Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sretno svima unutra….. osobno nikako nisam mogao shvatiti činjenicu kako to da joj je cijena rasla a pogon u Novome Marofu zatvorili……istina restrukturiranje i razvoj idu u dobrome smjeru….. no na 265 prodao sam bez razmišljanja. Možda ponovno uđem unutra. Trenutno ima i boljih prilika.

Ma da, a kako to da Viadukt raste nenormalno a posluje tako kako posluje. Koji su tu kriteriji?
Po čemu raste, ajde po čemu? Tko ga pumpa, koja ima očekivanja? Da čujem.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Košćeci imaju plan što i kako iskoristiti 220.000 kvadrata zemljišta kada se varteks preseli na novu
lokaciju, a to je slijedeće godine.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ma da, a kako to da Viadukt raste nenormalno a posluje tako kako posluje. Koji su tu kriteriji?
Po čemu raste, ajde po čemu? Tko ga pumpa, koja ima očekivanja? Da čujem.

Ma da, ali viadukt je gradjevinar covjece! Znas koja je lova u gradjevini! [tongue]
Jest da se po njihovom RDG-u to ne vidi, ali dobro.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Valentine, smiri živce….. predblagdansko je raspoloženje, ne valja ga kvarit.
Svi znamo da je Varteks potencijal. Samo sam želio biti malo kritičan. Ništa više.
A odkud ti sad Viadukt. Ne pratim njegovo poslovanje.
Istina na njemu se da dobro zaraditi posebice po izlasku izvješća. NHF.
Pozdrav

Scio me nihil scire

Oni koji čekaju da kupuju poslije nove godine najvjerojatnije će morate jače ruku zavući u džep. Važi za većinu dionica. Danas bi već mogao pobjeći tisak, eig, atln…[cool]


Oni koji čekaju da kupuju poslije nove godine najvjerojatnije će morate jače ruku zavući u džep. Važi za većinu dionica. Danas bi već mogao pobjeći tisak, eig, atln…[cool]

bumo vidli….ova godina bila je jako turbulentna a tko zna kakva će biti slijedeća…[undecid]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

tenkista:

Oni koji čekaju da kupuju poslije nove godine najvjerojatnije će morate jače ruku zavući u džep. Važi za većinu dionica. Danas bi već mogao pobjeći tisak, eig, atln…[cool]

bumo vidli….ova godina bila je jako turbulentna a tko zna kakva će biti slijedeća…[undecid]

Za HT nisam trebao ni reći, vidite sami. A čini mi se da će DLKV eksplodirati svakog trenitka. Fondovi čekaju da se nakupi prodaja do 1650 a kad će vidjeti da je nema, morat će krenuti u akciju.[thumbsup]

sada svi u plusi kod mene a jedna u minusu 2,87% nju svakako čuvam do pereuzimanja pa se ne brinem [proud]

dan je pametniji od noći

Dal znate kak 24. i 26.12 radi burza?
Da li opće radi?

crobex 0,46?????

dan je pametniji od noći

na osnovu čega ovakakv optimizam u europi, aziji, amerki

Netko me vec 2 sata lipari na ATGR.
Sad opet, brzi je od mene svaki put.
Jao…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close