Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da mi je ovo netko rekao za danas da će mi sve dionice biti u plusu, dvima se nije trgovala a jedna u minusu 0,88 poljubijo bih ga i čestitao već blagdane. [kiss]

dan je pametniji od noći

VART gdje prekjucer je bila jedna kupnja ili par njih po 200 i 167 kn.
Evo ga sad na.
E to je dionica….
Kvragu, moram novo odijelo kupiti, mozda ovaj vikend pa da poboljsam p&L ove godine.

Ako je netko vidio, reklama za VART se vrti na TV-u.
E pa..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

A taman sam mislio da će mi proći onih 700 komada po 140.[bye]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Neznam zasto nitko ne prati VART.
1. Trezor prodaje jakom kupcu, nema panicara (ima ali ne toliko), cash ide u nove ducane
2. Nekretnine
3. Ok, ima tu caka sa radnicima ali zasto ovo ne drzati u portfelju kao dark horsea.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

REvalorizacija bi stvarno mogla konačno, dok sam početkom godine ulazio u VART, navodno se pričalo na skupštini da se čeka rješenje sa bivšom Yugom, sada kada je to rješeno , ne bi me iznenadilo da nas iznenade već na godišnjem izvješću.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


VART gdje prekjucer je bila jedna kupnja ili par njih po 200 i 167 kn. Evo ga sad na. E to je dionica…. Kvragu, moram novo odijelo kupiti, mozda ovaj vikend pa da poboljsam p&L ove godine. Ako je netko vidio, reklama za VART se vrti na TV-u. E pa..

Eto,ja u subotu kupio novi kaput u njihovom novotvorenom salonu u Rijeci…..


VART gdje prekjucer je bila jedna kupnja ili par njih po 200 i 167 kn.
Evo ga sad na.
E to je dionica….
Kvragu, moram novo odijelo kupiti, mozda ovaj vikend pa da poboljsam p&L ove godine.

Ako je netko vidio, reklama za VART se vrti na TV-u.
E pa..

iskreno Blu,ne svidja mi se tekstil pa da mi ruke rezes

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Neznam zasto nitko ne prati VART. 1. Trezor prodaje jakom kupcu, nema panicara (ima ali ne toliko), cash ide u nove ducane 2. Nekretnine 3. Ok, ima tu caka sa radnicima ali zasto ovo ne drzati u portfelju kao dark horsea.

Kako ne?
Stara ekipa se nakrcala i ceka, a ova novo pridošla bolje da niti ne kupuje. Jer kupuju sitne količine kojih se odmah riješavaju i stvaraju međusobom paniku. Smiješno za gledat.
Evo opet najviša kupovna 227 kn.
Sad ce neki novopeceni zagrist, samo sto nije.


blueman: ” VART gdje prekjucer je bila jedna kupnja ili par njih po 200 i 167 kn. Evo ga sad na. E to je dionica…. Kvragu, moram novo odijelo kupiti, mozda ovaj vikend pa da poboljsam p&L ove godine. Ako je netko vidio, reklama za VART se vrti na TV-u. E pa.. ” iskreno Blu,ne svidja mi se tekstil pa da mi ruke rezes

ni meni se ne svidja tekstil, jedino mozda zbog nekretnina?

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Super petak,INA up,VARTEKS up,HT up….još samo da se JANAF pokrene i mogu počet feštat…


blueman: ” VART gdje prekjucer je bila jedna kupnja ili par njih po 200 i 167 kn. Evo ga sad na. E to je dionica…. Kvragu, moram novo odijelo kupiti, mozda ovaj vikend pa da poboljsam p&L ove godine. Ako je netko vidio, reklama za VART se vrti na TV-u. E pa.. ” iskreno Blu,ne svidja mi se tekstil pa da mi
ruke rezes

TEkstilna idustrija je tu gdje je, ali je činjenica da je strateški plan hrvatske vlade razvoj unaprijeđenje i poticaji za tekstilnu industriju .
Zna se tko je predvodnik u tom slučaju.
Tu je i puno bitnija priča sa revalorizacijom.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sretno svima unutra….. osobno nikako nisam mogao shvatiti činjenicu kako to da joj je cijena rasla a pogon u Novome Marofu zatvorili……istina restrukturiranje i razvoj idu u dobrome smjeru….. no na 265 prodao sam bez razmišljanja.
Možda ponovno uđem unutra. Trenutno ima i boljih prilika.

Scio me nihil scire

New Report

Close