Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo se vi zezajte, dakle tamo gdje su mirovinski fondovi i ostali fondovi ne valja.
Treba kupovati šrot dionice gdje fondova nema.
Kao da fondovi posluju sa gubicima , pa ih se treba kloniti.[tongue]

Spomenuli smo mirovince[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

“Boom” stanogradnje – na tržištu 1.000 novih stanova

VARAŽDIN – U Varaždinu će slijedeće godine na tržištu nekretnina biti ponuđeno čak
1.000 novih stanova.Za pravi “boom” u stanogradnji pobrinuli su se Stanoing, Gradski
stanovi, ali i novi investitor.Riječ je o Fima Glibal Investu koji će novo naselje graditi
u ulici Vilka Novaka, i to između “kučanske rampe” i istočne obilaznice.Prema
idejnom rješenju, koje je 14.12.2007. predstavljeno Poglavarstvu, tamo će niknuti 12
zgrada s 400 stanova….

Piše: vmargetic@regionalni.com

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Sa vecernji.hr:

Glavni analitičar Hypo-Alpe-Adria banke Hrvoje Stojić u sljedećoj godini opet na vrhu vidi građevinski sektor. Taj sektor nije dosegnuo vrhunac, jer nakon cestogradnje uslijedit će intenzivnije investicije u željezničku infrastrukturu i u elektroprivredu, što će građevinskim tvrtkama donijeti niz značajnih poslova. Dobre razvojne mogućnosti Stojić vidi i u nekim područjima trgovine.

Na općem planu očekuje se blago usporavanje gospodarskog rasta na pet posto. Inflacija će, kazao je, u prvom dijelu godine kratkoročno narušiti kupovnu moć stanovništva, ali će se situacija stabilizirati u drugom dijelu godine.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

treba još pregurat 5-10 godina i onda će se sve stabilizirat.[thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

[color=blue]Četiri regionalne burze sklopile memorandum o partnerstvu[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/cetiri-burze-sklopile-memorandum-o-partnerstvu,4752.html

uz dužno poštovanje ne mogu vjerovati da za post treba pola sata -sat da se odmoderira[yawn]

HT poludio, wiking javi se [proud]

Danas velika predbožična čišćenja na:

INA
HT
MAGM
TISK
ZABA

to je ono što sam uočio, ima još.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja bih dodao jos i PBZ blok transakciju od 4000kom po 1700kn.Eto nam penzionera u drustvu ADPL, ADRS, DLKV , ATPL, INGRA ako sam koga izostavio,sorry [thumbsup]


HT poludio, wiking javi se [proud]

suti nemoj coprat[wink],ja iz nocne i sad se probudih kad ono konacno malo HT krenuo.Sutim ko riba da nebi zacopro pa okrene trend.A valjda ce nagurat jos tih bijednih 18-19kn da izadjem sa pola pa da uletim u nesto drugo[pray].700 komada je mal previse,treba to polovit[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


zmrklic: ” HT poludio, wiking javi se [proud] ” suti nemoj coprat[wink],ja iz nocne i sad se probudih kad ono konacno malo HT krenuo.Sutim ko riba da nebi zacopro pa okrene trend.A valjda ce nagurat jos tih bijednih 18-19kn da izadjem sa pola pa da uletim u nesto drugo[pray].700 komada je mal previse,treba to polovit[thumbsup]

Imam ga ja i više od toga, al vjerujem da ce u sijecnju dogurat do 400, vidjet cemo
[cool][thumbsup][proud]


zmrklic: ” HT poludio, wiking javi se [proud] ” suti nemoj coprat[wink],ja iz nocne i sad se probudih kad ono konacno malo HT krenuo.Sutim ko riba da nebi zacopro pa okrene trend.A valjda ce nagurat jos tih bijednih 18-19kn da izadjem sa pola pa da uletim u nesto drugo[pray].700 komada je mal previse,treba to polovit[thumbsup]

Evo i ja iz noćne, odnosno spavanja nakon noćne, ali me ništa previše nije “taklo”, vraćam se na finale za uru, dvije…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close