Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Citat plavi: “Koje liparenje na Ingri, samo neka se lipare, mogli bi uskoro ostati bez ovih par naloga oko 54 000, onda idemo na 55 000”.

Neka, neka …… bit će vjerojatno još male rasprodaje pred pred Novu godinu , treba ljudima za skijanje npr . itd… pa se uhvati još poneka…….za dobru priliku nikad nije kasno….. btw …kad god sam ishitreno reagirao , pogriješio sam.

[proud]

Scio me nihil scire


Opusti se plavi, malo te cimamo, dosadan dan. Nego, reci ti nama, na kolko stojis na prodaji?

E ne mogu ti to reći.
BOlje rečeno ( napisano ) ne želim.
Pa ne misliš valjda da imam samo jedan nalog na prodaji?

Moji brokeri se križaju kada vide koliko imam otvorenih naloga na dionicama, nedavno je došao novi , pa se slabo snalazi sa mnom.
Samo probleme i posao (ne)potrebni radim.

[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

evo …….54 939 bi mogla bit njegova prva mina… a sa mnom se lipari na kupnji , s tim da sam ja odustao, pa se moj nalog više ni ne vidi u prvih pet…..

Sorry plavi, nisam mogao izdržati…….[wink]

Scio me nihil scire

Je , ja se igram s 2-3 dionice, sirotinja, al svejedno je nekidan bilo zabavno kupit po 52000, prodat cca 55800 , kupit opet po 52xxx. Al sad je minsko polje od plavog pregusto [proud][thumbsup]


Je , ja se igram s 2-3 dionice, sirotinja, al svejedno je nekidan bilo zabavno kupit po 52000, prodat cca 55800 , kupit opet po 52xxx. Al sad je minsko polje od plavog pregusto [proud][thumbsup]

Mala bara, a puno krokodila…[wink]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

kud stalno spominjete te mirovinske fondove. pa njima je dovoljno 5-10 % godišnje….a tako će i imati na nekim napumpanim dionicama, ako ne i -10 ili -20%.


E ne mogu ti to reći.
BOlje rečeno ( napisano ) ne želim.
Pa ne misliš valjda da imam samo jedan nalog na prodaji?

Moji brokeri se križaju kada vide koliko imam otvorenih naloga na dionicama, nedavno je došao novi , pa se slabo snalazi sa mnom.
Samo probleme i posao (ne)potrebni radim.

[thumbsup]


Zanima me u kolikoj će mjeri u budućnosti mirovinci i market markeri pomoći tvojim brokerima da se malo manje križaju i bave tvojim (ne)potrebnim poslovima!!!


kud stalno spominjete te mirovinske fondove. pa njima je dovoljno 5-10 % godišnje….a tako će i imati na nekim napumpanim dionicama, ako ne i -10 ili -20%.

Kad su ušli u Varteks, on je stao,njima sasvim dovoljno 5-10% godišnje

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

[color=blue]Rohatinski: Inflacija još nije alarmantna[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/rohatinski-inflacija-jos-nije-alarmantna,4754.html



Kad su ušli u Varteks, on je stao,njima sasvim dovoljno 5-10% godišnje

To ce biti nova kletva na hrvatskom trzistu kapitala: “Dao bog da ti mirovinci udju u dionicu…”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



Zanima me u kolikoj će mjeri u budućnosti mirovinci i market markeri pomoći tvojim brokerima da se malo manje križaju i bave tvojim (ne)potrebnim poslovima!!!

To ce ti biti ovako:
Na bid-u 2000 kom ingre po 50.000
na ask-u 2000 kom ingre 50.300

imas tu izmedju 300 kn za trzit…
[tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Samo se vi zezajte, dakle tamo gdje su mirovinski fondovi i ostali fondovi ne valja.
Treba kupovati šrot dionice gdje fondova nema.
Kao da fondovi posluju sa gubicima , pa ih se treba kloniti.[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close