Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HT stvarno diže adrenalin, bolje gledat travu kako raste [angry]

Ili npr. gledati Milan – Juventus [smiley]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Godinama gledam takve strvari, i nikad mi nece bit jasno – zasto ovaj na HT stoji na 347, a ne proda po 346 kad ima na bidu, u cemu je poanta te 1 kune?


Godinama gledam takve strvari, i nikad mi nece bit jasno – zasto ovaj na HT stoji na 347, a ne proda po 346 kad ima na bidu, u cemu je poanta te 1 kune?

Heh, sad cu ja to tebi slikovito objasnit. Pasli na brdu mladi bik i tata bik. U podnozje doslo krdo krava, rasnih. Kaze mladi bik:” Tata, tata, ajmo se sjurit niz padinu i po..bat jednu kravu!!”. A kaze tata bik: “Ne sine, idemo polako odsetat do dolje i po..bat ih sve.” Kuzis?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

……….zrno po zrno pogača,
kuna po kuna palača……….[cool]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


zmrklic: ” Godinama gledam takve strvari, i nikad mi nece bit jasno – zasto ovaj na HT stoji na 347, a ne proda po 346 kad ima na bidu, u cemu je poanta te 1 kune? ” Heh, sad cu ja to tebi slikovito objasnit. Pasli na brdu mladi bik i tata bik. U podnozje doslo krdo krava, rasnih. Kaze mladi bik:” Tata, tata, ajmo se sjurit niz padinu i po..bat jednu kravu!!”. A kaze tata bik: “Ne sine, idemo polako odsetat do dolje i po..bat ih sve.” Kuzis?

ovo je stara narodna, uvijek dobra i pametna, a može se primjenit na sto stavri[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Moderatora treba zabranit!!!

Deimos, svaka čast [proud][thumbsup]

Nakon toga nadam se dodze vučna služba iz fondova i odnese bikove na neko još više brdo [proud]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=0692414a-5745-409d-ba2e-8cb3df85357e&open=sec zanimljivo osobito pri kraju clanka

Koje liparenje na Ingri, samo neka se lipare, mogli bi uskoro ostati bez ovih par naloga oko 54 000, onda idemo na 55 000.

Evo kad se već pričaju vicevi, jedan investitorski :

Pricaju Mujo i Todoric sta su kupili zenama za Bozic. Todoric kaze:
– “Ja sam kupio Mercedes i haljinu.”
Mujo kaze:
– “Dobro haljina ali sto ce joj Mercedes?”
– “Ako joj se haljina ne svida neka se odveze Mercedesom pa zamjeni.A ti?”
Mujo kaze:
– “Kupio sam joj cetku i vibrator.”
Todoric kaze:
– “Dobro cetka ali sto ce joj vibrator.”
Mujo kaze:
– “Ako joj se ne svida cetka, neka se jebe!”

Sa oproštenjem na izrazu..[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sto je vic, ovo sa vibratorom i cetkom, ili da ce ingra na 55 000? [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ovo sa vibratorom i četkom.
Ingra će uskoro prema 80 000, kakvih 55 000, to je nebitna cifra.
Čestitam kolegi koji mi je jučer rekao njegov target na Ingri.
400 000 ( kuna ).[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ako ce ingra uskoro na 80k, onda su ovi iz uprave upravo procerdali 30 mil kn kad su prodali neki dan po 50.000…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close