Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja dosada danas. Jel i vama na ZTM-u promet samo 27 milja ili kod mene nešto šteka [wink]

Ignore: KressoM, delux

jel zna netko sta je bilo s dalekovodom[huh][undecid]

Moderatora treba zabranit!!!


Koja dosada danas. Jel i vama na ZTM-u promet samo 27 milja ili kod mene nešto šteka [wink]

Je , tak je. I skoro 10 puta više u obveznice.

No respect

Kako su ovi Mir. fondovi suzdržani čak što više rsmaežljivi, ili možda funkcioniraju tek poslije 15,15h


avax10: ” Koja dosada danas. Jel i vama na ZTM-u promet samo 27 milja ili kod mene nešto šteka [wink] ” Je , tak je. I skoro 10 puta više u obveznice.

Ajme majko! opet netko “posuduje” novac![censored]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Oho! Proći će nas brzo dosada, evo crobexa na -0,17%

Ignore: KressoM, delux

HT stvarno diže adrenalin, bolje gledat travu kako raste [angry]

Belex + 1,6 %! [cry]


Belex + 1,6 %! [cry]

pratim pratim ali necu jos da ulazim

bosanac
jel zna netko sta je bilo s dalekovodom

Poštovani,

Sukladno čl. 239. i 240. Pravila Zagrebačke burze radi održavanja pravičnog i urednog odvijanja tržišnih aktivnosti Burza može poništiti bilo koju transakciju pod predpostavkom da su elementi transakcije očigledno pogrešni. Obzirom da je provedenim nadzorom uočeno da je zamjenjena količina i cijena pri izlaganju naloga Burza je poništila transakcije br. 409 – 473 dionicama DLKV-R-A.
S obzirom da su transakcije koje su dovele do obustave trgovanja dionicom DLKV-R-A poništene, trgovanje istom nastavlja se u okviru dnevnih limita u 11:45-12:00 po modalitetu predotvaranja, a od 12:00 počinje kontinuirano trgovanje.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

dali je moguce da smo 0.30 % u plusu?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Tako se nedavno dogodilo i sa Inom…[undecid]

New Report

Close