Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


valentine:

Vaš link

Meni javi virus na toj stranici [bye]

To je i htio, ne voli te. Da se imaš s čim baviti do 16 h.

No respect

deimos:

valentine:

Vaš link

Meni javi virus na toj stranici [bye]

To je i htio, ne voli te. Da se imaš s čim baviti do 16 h.

Heh, pa gdje cu se borit s virusom 2 i pol sata. 3 min mi treba da ga krknem, ipak sam ja profesionalac
[tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

opet se kuha, na tisku veliki prekrcaj bez pomaka cijene

Koji vražji virus:

Economía/Finanzas.- La banca española es la segunda más eficiente de Europa, por detrás de Islandia

Jeste li znali da je tako?[cool]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine zahebava


Koji vražji virus: Economía/Finanzas.- La banca española es la segunda más eficiente de Europa, por detrás de Islandia Jeste li znali da je tako?[cool]

majstore, ovo je tema komentari trgovanja – otvori si novu temu ljubitelja spanjolske centralne banke pa hablajte koliko hocete

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Koji vražji virus:

Economía/Finanzas.- La banca española es la segunda más eficiente de Europa, por detrás de Islandia

Jeste li znali da je tako?[cool]

19.12.2007 13:35:25 HTTP filter file http://newbieadguide.com… SWF/TrojanDownloader.Gida.A trojan connection terminated – quarantined

Sad ne javlja vise, ali svejedno, na spanjolskom je stranica.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Npr.

BANCO SANTANDER

Rang anual: 12,37 – 15,23
Volumen: 28.211.160
market capital: 89 milijardi eur
P/E: 14,48

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

BBVA P/E 12,08

Izgleda ponistilo transakcije na adrs-r-a. Ili su brokeri nervozni zadnjih dana i brzi na okidacu, ili ih muci OMX…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Heh, mozda krivi ticker, adrs-r-a umjesto adrs-p-a netko unio [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ATPL 31,3M prometa. redovnog. na 3.500

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close